Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Не знам защо ми свети лампичката на инжекционна

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Не знам защо ми свети лампичката на инжекционна

    Здравейте,днес най после официално се присъединих към вас,защото си взех момата италианка.Става въпрос за Брава 1,6 1997г и вече възникнаха първите въпроси.Така,че малко ще ви потормозя,но ве питам някой неща.Започвам с това,че като потеглям ми свети лампичката която в книжката пише,че е за инжекционна авария.като тръгвам светва и след 1-2 км изгасва и повече не свети до следващотот спиране.незнам колко трябва да се притеснявам,но имам притеснения и затова ви питам веднага?благодаря предварителноГрешен разделМодераторски екип на fiat-bg.org
    FIAT BRAVA 1,6 16V 103 к.с.

    #2
    Ако имаш газово - то някой не си е свършил работата по газовото. Ако нямаш - вероятно е ламбда сонда, но е добре в някой сервиз да ти видят каква е точно грешката. Честито за колата и да си я караш без много ядове!
    FIAT BRAVO II 1.4 GPL
    FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
    FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
    FIAT UNO 1.5

    Коментар


      #3
      мерси stanleyhackerда имам газова.така я купих,но тя ми е пълна мъгла.досега не съм виждал такава.довечера ще кача няколко снимки на колата където ще се вижда и газовата . ще бъда благодарен ако някой ми каже нещо за нея( а и за колата) доколкото може да се прецени по снимките
      FIAT BRAVA 1,6 16V 103 к.с.

      Коментар


        #4
        пробвай дали ще свети като караш на бензин
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          аз на бензин карам.на газ още не съм.светва като запала и най-много след 1 км гасне.но незнам дали е нормално въобще да светва.п.п съжелявам за грешката с раздела
          FIAT BRAVA 1,6 16V 103 к.с.

          Коментар


            #6
            не е нормалнооще на контакт загасваили ако запалиш бързо, най много 1-2 сек след товаможе да са много нещавържу термостата има два датчикапробвай да откачиш кабелите и да зачистиш клемитеили ги напръскай с контактен спрей
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              днес майстора ми казах,че най вероятно свети заради точа,че имам газ и дава грешни сигнали към компютъра на колата
              FIAT BRAVA 1,6 16V 103 к.с.

              Коментар


                #8
                на мен ми светеше понякога и смених ламдата и ся всичко е ток и жица :P
                FeEL psyHADElic tranCE

                Коментар

                Working...
                X