Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си премерим конете

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Да си премерим конете

    фиат типо tds и вектра 2.0 - 115 кс., кой мислите би?

    #2
    Re: да си примерим конете

    niko_tds написа:
    фиат типо tds и вектра 2.0-115 кс. ,кои мислите би?
    не съм карал нито една от двете коли,така че не мога да дам мнение.
    fiat coupe 2.0 16V

    Коментар


      #3
      Re: да си примерим конете

      niko_tds написа:
      фиат типо tds и вектра 2.0-115 кс. ,кои мислите би?
      Абе колега, я дай малко повече инфо за колите че нещо немога да се сетя за типо ТДС.А вектрите не бяха ли 100 коня?
      EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
      Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
      ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
      Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

      Коментар


        #4
        Re: да си примерим конете

        Fiat_Alfa_Fen написа:
        niko_tds написа:
        фиат типо tds и вектра 2.0-115 кс. ,кои мислите би?
        Абе колега, я дай малко повече инфо за колите че нещо немога да се сетя за типо ТДС.А вектрите не бяха ли 100 коня?
        Типо-то е 90 конски сили,а Вектра-та е 115
        Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

        Коментар


          #5
          За съжеление Вектрата отнася типото... Гледал съм подобна гонка и това беше резултата...

          Коментар


            #6
            Sparco_Racing написа:
            За съжеление Вектрата отнася типото... Гледал съм подобна гонка и това беше резултата...
            аз несъм напълно съгласен...с нашия типак 1.9 90коня вектра 2.0и си я взех на 4-та...е явно задкормилното устройство е важно но...факт е че и калибра дърпах със типака и трима човека вътре и оня се спука от яд че неможе да ме мине...иначе беше много натокан спойлерчета мойлерчета там ръмжеше нещо ама не разбрах дали му е заминало гърнето или е слагал нещо лично според мен типото и вектрата на старта ...вектрата ще дръпне малко защото е бензинче ама поне до 4-та типото ще има малко преднина...за по нататъка незнам..предполагам че след 120км/ч вектрата ще избяга напред понеже на типото до там му е силата...поне на нашето е така...до 120 бързАк ама после...
            Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
            BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
            BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

            Коментар


              #7
              Re: да си примерим конете

              ivanko_rs написа:
              Fiat_Alfa_Fen написа:
              niko_tds написа:
              фиат типо tds и вектра 2.0-115 кс. ,кои мислите би?
              Абе колега, я дай малко повече инфо за колите че нещо немога да се сетя за типо ТДС.А вектрите не бяха ли 100 коня?
              Типо-то е 90 конски сили,а Вектра-та е 115
              Да де ама не е ли ТД ? Щото ТДС е друго нещо нали?
              EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
              Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
              ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
              Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

              Коментар


                #8
                да просто няма шанс според мен типото,на мен на бравото 115 коня 2.0 фв и опел ми дават мн зор въпреки че калибра 115 съм отнасял 3 пъти поред...
                F.I.A.T-fix it again tomorrow xaxaxaxa

                Коментар


                  #9
                  PuNtO

                  Според мен глупава тема резултата е ясен

                  Коментар


                    #10
                    Re: PuNtO

                    Опелите имат супер пъргави двигатели Опел 2000 кубика и 2000 GSI направо къртят мивки, ако е за пари откажи се особено, ако е от старите Вектри късат на дълго, късо, където кажеш изгнили таралясници са, ама двигателя е м...та си е б..ало

                    Коментар


                      #11
                      kiselo написа:
                      Sparco_Racing написа:
                      За съжеление Вектрата отнася типото... Гледал съм подобна гонка и това беше резултата...
                      аз несъм напълно съгласен...с нашия типак 1.9 90коня вектра 2.0и си я взех на 4-та...е явно задкормилното устройство е важно но...факт е че и калибра дърпах със типака и трима човека вътре и оня се спука от яд че неможе да ме мине...иначе беше много натокан спойлерчета мойлерчета там ръмжеше нещо ама не разбрах дали му е заминало гърнето или е слагал нещо лично според мен типото и вектрата на старта ...вектрата ще дръпне малко защото е бензинче ама поне до 4-та типото ще има малко преднина...за по нататъка незнам..предполагам че след 120км/ч вектрата ще избяга напред понеже на типото до там му е силата...поне на нашето е така...до 120 бързАк ама после...
                      Б.х тез типота б.х аз Късат наред ве калибри-малибри......тц-тц-тц!
                      ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                      Коментар


                        #12
                        е все пак къв е резултата от тази гонка, според мен типото е паднало.
                        ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                        Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                        Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                        Коментар


                          #13
                          Re: да си примерим конете

                          Fiat_Alfa_Fen написа:
                          ivanko_rs написа:
                          Fiat_Alfa_Fen написа:
                          niko_tds написа:
                          фиат типо tds и вектра 2.0-115 кс. ,кои мислите би?
                          Абе колега, я дай малко повече инфо за колите че нещо немога да се сетя за типо ТДС.А вектрите не бяха ли 100 коня?
                          Типо-то е 90 конски сили,а Вектра-та е 115
                          Да де ама не е ли ТД ? Щото ТДС е друго нещо нали?

                          Коментар


                            #14
                            Не си писал Вектрата коя година е?Не си писал дали е ГТ или си е нормалната.Имал съм Вектра 2000 8Ве ГТ ’89 и тя по документи е 115коня, но ускорява по бързо от обикновенната (ГЛ, ГЛС, СД) - 10.5 сек. ако не се лъжа (пак по документи) но пък максималната скорост и е по ниска. След ’96 2000 вече е 136коня Екотек!
                            F31 BMW 320d

                            Коментар

                            Working...
                            X