Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тракане по предница

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тракане по предница

    Здравейте,След смяната на предните ми амортисьори и долен десен носач, започнах да чувам едно клопчене по предницата когато минавам през места с голяма неравност, а тоест лявото колело да минава през бабуна 15 сантиметра а дясното в дупка 5 10 сантиметра. На практика преди смяната им нямах предно окачване, но няма значение кое от 2те е повдигнато или смъкнато при преминаване през такъв терен (бавно естествено) се чува ясно. Незнам има ли зависимост но мисля, че го чувам по ясно при слизане отколкото при качване , но може и така да ми се струва и да греша .. Не ме питайте по какви пътища карам .... но ми се налага . Та ако имате идей какво може да е моля коментирайте, защото по ходовата бяха само тези неща за смяна .. Явно има още :/
    Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
    Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

    #2
    Опитай малко да стегнеш тампоните на макферсъна.
    Fiat Marea 1.8i 16V
    Fiat Tipo 1.4i 8V
    Fiat Punto 1.6i 8V
    www.italauto-bg.net/forum/

    Коментар


      #3
      Ще поровя из форума да видя за какво става дума, че от всичко по колата най-малко разбирам от кормалина уредба
      Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
      Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

      Коментар


        #4
        Ако си във Варна сега, мога да те поканя да хвърлим един поглед на колата!

        Коментар


          #5
          Ако имам време, и съответно ти е удобно ще пиша на Л.С. да се разберем Мерси
          Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
          Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

          Коментар

          Working...
          X