Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Fiat Bravo 1.6 16V 98 год Климатик

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Fiat Bravo 1.6 16V 98 год Климатик

    Здравейте, продавам Фиат Браво. Дата на производство - октомври 1998 г. Тип двигател - Бензинов Скоростна кутия - Ръчна Категория - Хечбек Пробег - 190000 км Цвят - Черен Особености: 2(3) Врати Ел. Огледала Ел. Стъкла Климатик Металик Центр. заключване Колата е Нов внос. Двигателят и е на 190 000 км, реални, защото не ми се занимава да правя мизерии, а и си я избирах като за мен, но го закъсах с парите и ...... Както и да е. Има още имобилайзер. Сменени всички консумативи като масло, ремъци, климатика дори презаредих. Просто си я гласех за моя си лична ама на... Има малки забележки, като на снимките се вижда предния капак как е леко подпрян, но от какво и аз не знам, не е удряна и боята и даже не е паднала там. Не съм я правил, защото първо да не си помисли някой че е след жесток удар, а и като за мен щях да си я оставя така. Салона не е захабен. Също така го няма и оригиналния касетофон, но и не сложих с оглед, някой после ако реши да си сложи друго CD или MP3, въпреки че във форума ги има много и не е проблем да взема и да сложа, ама мисля че е безмислено. Друго не се сещам. Ако имате някакви въпроси в темата, ЛС или най-добре на телефона. Цената коя и слагам е 3400 лева, но подлежи на коментар. Телефона ми е 0898483255 - Иван. Колата се намира в град Дупница и може да се види по всяко време и във всеки един момент. Да уточня, колата не е на автокъща, а си е лично моя. За това може да се види всеки един момент. http://www.snimka.bg/album.php?album_id=246212
    Прикачени файлове

    #2

    Коментар

    Working...
    X