Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FIAT TIPO 1.6 i.e с газова Ловато - 2100 лв

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    FIAT TIPO 1.6 i.e с газова Ловато - 2100 лв

    Здравейте и от мен! Типото вече ми умаля и затова излиза на пазара. ще се мисли за Темпра комби или от сорта, тъй като знам че са много сходни с Типото от което съм много доволен. Двигателя е 1.6 i.e - моноинжекция, 78 коня, работи чудесно и на газ и на бензин, с 35 л. бутилка е. Гори 7.5-10 извънградско, градско - много различно с часовете пик -и до 12 може да стигне, но ако е нормално-10. дигитално таблолети джанти 14-кисерво алармацентралноел. стъкла-преднихалогенкиCD-MP3 SONY с AUX-in, с много приятни елипси херц. Мога да я продам и без музиката за 2000 примерноМиналата есен смених предното стъкло заради надраскване от старите чистачки, които изхвърлих, монтажа е направен перфектноЗабележки има по боята-драскотини по повърхността, но без деруги до ламарина, предната броня има спукване, което не й влияе на функцията. Последно е сменен въздушния филтър; масло и др. са сменени за последно преди ок. 5000 км.Нови накладки Пермафюз, нова спирачна течност (под 2000 км)Свещите са Беру Ултра Х - с 4 пина накрая, на практика не могат да дадат дефект или поне се сменят много по-рядко от обикновените. Сменени са миналата есенКомпресиите бяха идеални при последната диагностика, но не си спомням цифриЗа контакти - най-добре на GSM 0887 813 863 - Владо, e-mail: vlassadar@abv.bg, или ЛС. Колата е в София
Working...
X