Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам лаптоп: Acer Travelmate 8100

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам лаптоп: Acer Travelmate 8100

    та лаптопчето е на около 3 годинки...личи си че е ползван, все пак е обиколил половин Европа никога не ме е предавал нито мен нито сестра ми, преди беше нейн.но аз го купих от нея. Като работа няма никакви проблеми всичко си му е наред не дава никакви отклонения или грешки. Давам го с дисковете му и подарък чанта за лаптоп /чисто нова/. Продавам по по две причини : трябват ми $ и просто не го ползвам и ме е яд как стои със седмици без дори да го включа. Купуван е от Германия и никога не е влизал в сервиз. Единственото неприятно нещо ако мога да го нарека така е че клавиатурата е с немска подредба...т.в. има два разменени бутона...на мен не ми пречи защото немския ми беше любим на времето като цяло клавиатури се продават и са евтини ако някой държи да я сменя...Батерията му държи повече от час. Лично аз съм го изпробвал и със слушане на музика и яко брауз си издържа толкова а ако го пазиш и си го настроиш на икономично ползване ще държи поне два часа. Цената е 400лв.ето малко спецификации:- HDD 80gb /няма лоши сектори/- Intel Pentium M 730 mit 1.6 GHz- 512 MB DDR II RAM - Mobile ATI Radeon X700 mit 128 MB- 15,4 WSXGA+ TFT Display (Auflösung 1680 x 1050)- Bluetooth, IR, SP/DIF, DVI, 5-in-1 Card Reader- WLan Adapter (802.11a/b/g)PS. Желателно е купувача да е от Варна или региона защото неискам да го пускам по куриери, като ги знам как пазят...
    Прикачени файлове
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    #2
    ето още няколко снимки... а и забравих върви си със оригиналното зарядно...ии тези лепенки отгоре мога да ги махна...сестра ми ги пльосна там та щях да я ама и се размина
    Прикачени файлове
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    Коментар


      #3
      пу за мен
      СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
      бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
      сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
      ИТАЛФЕСТ 2007

      Коментар


        #4
        SOLD!!!
        Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
        BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
        BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

        Коментар

        Working...
        X