Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам FIAT MAREA HLX - 1.8 16V / 113 к.с.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам FIAT MAREA HLX - 1.8 16V / 113 к.с.

    FIAT MAREA HLX - 1.8 16V / 113 к.с.Колата е с газов инжекцион и дава среден разход на гориво 9.5/100кмПробег:189 000 км. - реални произведена -1997г. ЕКСТРИ И ОБОРУДВАНЕ: тъмнозелен металик,4 бр. eл. стъкла,ел. огледала,ел.регулируеми фарове,климатроник,2 бр.airbag,фабрична аларма + имобилайзер, централно заключване,серво управление,ABS,халогенни фарове,трети стоп, тонирани стъкла,подлакътник, регулируем във височина волан,мултифункционален и кожен волан CD-(mp plear)sony Xploud,пръскалки на фаровете,оригинални лети джанти 15" ,плюшен салон, гражданска + годишна винетка+минат преглед за 2008 СМЕНЕНИ КОНСУМАТИВИ: напълно обслужена - сменени всички ремъци + ролките +водната помпа, масло в двигател и скоростна кутия,хидравлично масло(малсен горивен и въздущен филтър),антифриз,спирачна течност, предни накладки,свещите,лагерите на главините.Всичко това преди 3000км в лицензиран сервиз на стоиност 850лв(старите ролки ремъци и помпата ги пазя да се видят че са сменени)Автомобилът се намира в град ПловдивЦЕНА: 5500 лв. GSM: 0895 716263 skype: angel_sheiretov5610 Колата е купена преди 5 месеца но се налага да е продам.Няма никакви проблеми. Не са необходими никакви разходи - сядате и карате. Салона е запазен. Двигателя работи перфектно, колата е HLX изпълнение с най-много екстри.Допълнително имам усилвател Thunder 2125 + бас каса Pioneer 306C всичко с гаранция и с кутийте си
    Прикачени файлове

    #2
    мареа

    още снимки от телефона,през седмицата ще има по добри
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      ПРОДАВАМ МАРЕА

      възможен коментар по цената.може и без газовата уредба

      Коментар


        #4
        продавам фиат мареа

        никой ли не изка перфектен автомобил?цената ли е висока?имам всички ролки водната помпа и двата ремъка като доказателство за смяната им + сервизна книжка.ше си сваля газовата уредба и ще има голям коментар по цената.пречината да е продам макар че си е стегнах за мен е че ще заминавам за Германия!който се интересува нека пише лично или на 0895716263-ангел

        Коментар


          #5
          нова цена 5200

          Нова цена 5200 колата е перфектна!

          Коментар


            #6
            Продавам мареа HLX

            Ще си сваля газовата уредба и цената става 4600лв.Авомобила е перфектен гражданка до 2009 винетка годишна абсолютно обслужена всички ролки ремъци и масла и филтри.Пречината е че заминавам за Германия след 15 юни иначе си го стегнах аз да го карам!

            Коментар


              #7
              Re: Продавам мареа HLX

              Много ми харесва ай да правим бартер за темпра

              Коментар


                #8
                мареа

                Бартер не само продаване.Ще патувам до Германия и ми трябват парите

                Коментар


                  #9
                  Продавам мареа

                  Цената е 4500 без газовата уредба!Никой ли не изка перфектна кола обслужена и поддържана?

                  Коментар


                    #10
                    ако продаваш усилвателя и баса ако може снимка и приемлива цена,на лично !

                    Коментар


                      #11
                      Абе колега - питаш висока ли е цената - как да не е висока - 5500 за кола 1997г. , а бас ловя, че колата е само регистрирана през 1997г. , а произведена 1996г. От снимките, които си сложил - нищо не личи за външния вид... Гумите май са за смяна - а 4 нови 15-ки ... Вярно, че има газова, дори газов инжекцион, но не пишеш каква марка е ... Повече от 4500 и то с инжекциона едва ли ще и вземеш...

                      Коментар


                        #12
                        span написа:
                        Абе колега - питаш висока ли е цената - как да не е висока - 5500 за кола 1997г. , а бас ловя, че колата е само регистрирана през 1997г. , а произведена 1996г. От снимките, които си сложил - нищо не личи за външния вид... Гумите май са за смяна - а 4 нови 15-ки ... Вярно, че има газова, дори газов инжекцион, но не пишеш каква марка е ... Повече от 4500 и то с инжекциона едва ли ще и вземеш...
                        Ми то някои хора от една кола милионери искат да станат, като и вземат двойна цена едва ли не.
                        Не, не ми наливай веч от тая стара Джанксова ракия, че свят ще ми се вие и знам ли що ще плещя и очите ще облещя и може би дори ей тъй ще си издъхна, ала налей ми пак от тая грешна стара Джанксова ракия.

                        Коментар


                          #13
                          Цената не е ниска наистина, защото много паднаха цените. Не знам конкретно за тази, но ако една кола наистина е поддържана и перфектна, си заслужава да е по-скъпа. Предпочитам така, а не да взема някой трошляк за 3000, тепърва да му слагам газово, ако ще слагам изобщо, да му сменям ролки, ремъци и т.н. Ама ето заради такива като колегата span, човек трябва да е циганин, да махне газовото, музиката, джантите, да им вземе поне 1000 лева и да пусне колата за 4000 примерно. За някои най-важното е да вземе евтина кола, дори и после да даде 2000, за да я стегне. Sorry за офф-а колега, от снимките поне и от което си написал колата изглежда добре. Успех с продажбата!
                          The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                          Коментар


                            #14
                            продавам мареа

                            Ами написал съм 4500лв и не мисля че е висока като само радиото винетката и гражданксата прегледа са близо 400лв,4 ролки сменени и ремъци и водната помпа всичко тва със сервизната и книжка от както имам колата.

                            Коментар


                              #15
                              Колеги, след като не сте видели колата на живо престанете да плюете ценообразуването. Има неща, които си струват парите и такива, които не си струват. Както хиляди пъти съм казвала, цената я определя този, който продава, а за договарянето може да се пробвате само, ако имате намерение да я купувате. Ще я видим днес количката... Даже и ще я пробваме.
                              SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                              Коментар

                              Working...
                              X