Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

TEXACO Havoline Extra 10W40 - мнения

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    TEXACO Havoline Extra 10W40 - мнения

    Понеже дойде време за смяна на мАсълцето се зачудвам дали да не бодна наместо Selenia Gold, TEXACO Havoline Extra 10W40. Блазни ме цената на второто, защото на мен TEXACO-то ще ми го дадат за около 10 - 12 лв. за литър наливно. Относно произхода не се съмнявам, защото сервиза е "марков" .Някой има ли впечатления?
    Alfa 159 SW 2.4 Ti
    Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
    "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

    #2
    Ако ти е само заради цената ще ти кажа къде има Selenia Gold в 1 литър кутии по 11 лв
    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
    FIAT БРАВО 1.2 16v
    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

    Коментар


      #3
      Селенията мога да си я взема от hit-ko за 12.20лв. Идеята е, че и двете са на приблизително еднаква цена, но ако Тексако-то е по-добро не виждам причина да не си сипя от него
      Alfa 159 SW 2.4 Ti
      Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
      "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

      Коментар


        #4
        gamma написа:
        Селенията мога да си я взема от hit-ko за 12.20лв. Идеята е, че и двете са на приблизително еднаква цена, но ако Тексако-то е по-добро не виждам причина да не си сипя от него
        разбира се,че Тексако е по-добровиж какъв опит имат Тексако в производството и сравни с мижавата история на Селениявсе пак Тексако сами си правят основите за маслатааз карам с такова вече 15000кмно каквото и масло да сложиш, стига да не е менте ще ти свърши същата работаникой от форумите не може с едно каране на разни разбити коли да ти каже кое масло е по-добровсички са еднакви
        Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

        Коментар


          #5
          Тексако него ли правиха в Русе?
          Фиат Брава 1.4 12V 1998г

          Коментар


            #6
            bicho1976 написа:
            Тексако него ли правиха в Русе?
            и аз знам,че тексакото е некво българско маслоколегата ivanko_rs ,май ги чаткаше,нека каже

            Коментар


              #7
              Преди време си карах колата с приста ,маслото ставаше на пяна ими запуши отдушниците на картера,маслотозапочна да избива през щеката.Но това беше на Пежото,сега никога повече няма да сложа Българско масло та дори да е под шапката на Тексако.Карам с Репсол Бравата и съм много доволен.
              Фиат Брава 1.4 12V 1998г

              Коментар


                #8
                ...

                Тексако не е българско - Приста Ойл използват присадки на Тексако за собствените масла и отделно продават и Тексако...Аз съм с Хаволин 10W40 и засега нямам проблеми, колата си работи и движи нормално...
                Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
                Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

                Коментар


                  #9
                  pugsy написа:
                  bicho1976 написа:
                  Тексако него ли правиха в Русе?
                  и аз знам,че тексакото е некво българско маслоколегата ivanko_rs ,май ги чаткаше,нека каже
                  Тексако мисля , че е чисто Американска компания. Друг е въпроса откъде идва при нас маслото http://www.texaco.com/
                  Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                  Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                  Коментар


                    #10
                    B1keP_B0y написа:
                    pugsy написа:
                    bicho1976 написа:
                    Тексако него ли правиха в Русе?
                    и аз знам,че тексакото е некво българско маслоколегата ivanko_rs ,май ги чаткаше,нека каже
                    Тексако мисля , че е чисто Американска компания. Друг е въпроса откъде идва при нас маслото http://www.texaco.com/
                    Американско е, но в Русе също го правят, явно имат права ли де да ги знам,а едвали това Тексако е баш Американското.
                    Фиат Брава 1.4 12V 1998г

                    Коментар


                      #11
                      alvanovo написа:
                      виж какъв опит имат Тексако в производството и сравни с мижавата история на Селения
                      Селения се прави от 1912 година насамако мислиш че Мареата ти преди да попадне в теб е карана с нещо друго :D и се движи прекрасно нали
                      2015 Renault Megane Expression GT
                      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                      Всичко за FIAT Bravo 2007

                      Коментар


                        #12
                        колега това е което ти трябва всички друго е вятър това е най доброто
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                          #13
                          nai7 написа:
                          колега това е което ти трябва всички друго е вятър това е най доброто
                          интересно че един съсед монтьор също се кълне в Лики Моли-тоа от друг.. ми хвали Валволин много хора много предпочитания

                          Коментар


                            #14
                            nai7 написа:
                            колега това е което ти трябва всички друго е вятър това е най доброто
                            Колега, трябва ми някой да ми завещае $100000. Това ще е най-доброто. Питането ми e относно TEXACO Havoline и с какво (ако) е по-добро от Selenia GOLD?
                            Alfa 159 SW 2.4 Ti
                            Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                            "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                            Коментар


                              #15
                              добре де ас само казах че това е много хубаво масло и не е много скъпо 57,60 мисля че беше 4 литра но маслото наистина е супер баща ми слага на Волвото шефа ми си кара БМВ само със такова само като му видиш цвета и ще ти се прииска да си сложиш от него

                              Коментар

                              Working...
                              X