Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оборотомера на Темпра

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Оборотомера на Темпра

    Здравейте, Имам Темпра 1.4 инжекцион електроник с катализатор. От известно време не ми работи оборотомера. Каква може да е причината, как се отстранява и колко горе-долу ще струва. Освен това електронният часовник работи, но не се виждат цифрите. Сигурно има някакво осветление, но как се стига до него без да се сваля таблото.[/code] Забравих да кажа, че таблото не е дигитално, а със стрелки!
    Не остана време за подпис ...

    #2
    Re: Оборотомера на Темпра

    Nasko_Bs написа:
    Здравейте, Имам Темпра 1.4 инжекцион електроник с катализатор. От известно време не ми работи оборотомера. Каква може да е причината, как се отстранява и колко горе-долу ще струва. Освен това електронният часовник работи, но не се виждат цифрите. Сигурно има някакво осветление, но как се стига до него без да се сваля таблото.[/code]
    колега не си написал дали таблото е електронно или аналогово/със стрелки/
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      като казваш че е с електронен часовник май е дигитално,вий си крушките зад таблото,май бяха 3 бр. на оборотомера и 1 на часовника,ако не са крушките провери кабела който отива към таблото,мисля че беше зелен или кафяв

      Коментар


        #4
        За оборотомера - най вероятно куплунга който е на таблото нещо не дава контакт или кабелите до там .. не е от датчика - защото ако е той - няма да можеш да запалиш ....За часовника - зад него има крушка която светва като дадеш на контакт - независимо от светлините - пуснати или не Но мисля че за да се смени е нужно да се свали таблото цялото .... не съм сигурен ... но така мисля ...
        май е дигитално,
        п.с. А това че има дигитален часовник - няма нищо пбщо с дигиталното табло на фиат ....
        Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

        Коментар


          #5
          ivo написа:
          За оборотомера - най вероятно куплунга който е на таблото нещо не дава контакт или кабелите до там .. не е от датчика - защото ако е той - няма да можеш да запалиш ....За часовника - зад него има крушка която светва като дадеш на контакт - независимо от светлините - пуснати или не Но мисля че за да се смени е нужно да се свали таблото цялото .... не съм сигурен ... но така мисля ...
          май е дигитално,
          п.с. А това че има дигитален часовник - няма нищо пбщо с дигиталното табло на фиат ....
          просто предполагамИЗВИНЯВАМ СЕ

          Коментар

          Working...
          X