Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo HGT 147hp vs Croma 2.0T i.e. 150hp ... кой кого?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Bravo HGT 147hp vs Croma 2.0T i.e. 150hp ... кой кого?

    Бравото или Кромата ???
    Прикачени файлове
    GTV 01', GTV 99', Spider 98'

    ex: 145QV 97'

    #3
    !

    Бравото не е ли 154коня? Бравото е със 17-ка джанта това го спъва малко!Абе общо взето зависи от задкормилното устройство!!!
    EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
    Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
    ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
    Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

    Коментар


      #4
      Залагам на Кромата!п.с.Дано тая тема не стане и тя кашкавалена!
      now. BMW E39 523i '98 170hp
      ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
      ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

      Коментар


        #5
        Ако Кромата е в добра кондиция .... бравото може и въобще да не се пуска - няма смисъл.

        Коментар


          #6
          Спора тук ли се пренесе Глас за кромата - турбо е! хгт-тето докато развърти кромата е напред и после само трябва без грешки да се додърти до ? не казахте на какво се дърпате 400 ,километър ? за най-висока скорост ? И я направете тая дръпка - па после се почерпете.
          Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
          Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
          Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

          Коментар


            #7
            Кромата бие
            BMW E90 320D
            ех. FIAT COUPE 2.0 16V
            ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
            ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

            Коментар


              #8
              Според мен Бравото ще се опъне на старта ама след това...... Абе Кромата бие :D

              Коментар


                #9
                Мерси за отговорите,между другото разбрах че купето и дукатото са се дърпали с тяхните коли...резултатът 3:1 в полза на 328цата... немога да повярвам... снимков материал ще покажете ли?
                GTV 01', GTV 99', Spider 98'

                ex: 145QV 97'

                Коментар


                  #10
                  !

                  v1per написа:
                  Мерси за отговорите,между другото разбрах че купето и дукатото са се дърпали с тяхните коли...резултатът 3:1 в полза на 328цата... немога да повярвам... снимков материал ще покажете ли?
                  Кое купе? Я поясни?
                  EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
                  Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
                  ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
                  Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

                  Коментар


                    #11
                    Re: !

                    Fiat_Alfa_Fen написа:
                    v1per написа:
                    Мерси за отговорите,между другото разбрах че купето и дукатото са се дърпали с тяхните коли...резултатът 3:1 в полза на 328цата... немога да повярвам... снимков материал ще покажете ли?
                    Кое купе? Я поясни?
                    2.0 220 коня дет е, момчето на купето да обесни по-подробно за гонката, и на бмв-то също....
                    GTV 01', GTV 99', Spider 98'

                    ex: 145QV 97'

                    Коментар


                      #12
                      Re: !

                      v1per написа:
                      Fiat_Alfa_Fen написа:
                      v1per написа:
                      Мерси за отговорите,между другото разбрах че купето и дукатото са се дърпали с тяхните коли...резултатът 3:1 в полза на 328цата... немога да повярвам... снимков материал ще покажете ли?
                      Кое купе? Я поясни?
                      2.0 220 коня дет е, момчето на купето да обесни по-подробно за гонката, и на бмв-то също....
                      Много ме съмнява! Явно не е било нещо в ред. Ако е турбо трябва да го остави замислен!
                      EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
                      Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
                      ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
                      Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

                      Коментар


                        #13
                        и аз съм за кромата едни и същи коне (горе долу) но турбинката си е турбинка

                        Коментар


                          #14
                          pugsy написа:
                          и аз съм за кромата едни и същи коне (горе долу) но турбинката си е турбинка
                          Много добре го каза колега.Ако и двете коли са в еднакво добра кондиция и теоретично и шофьорите са с еднакви умения то Кромата е напред.Бравото има лек шанс на старта,но като се замисля че съм имал точно таква Крома и Типо Седичи,май няма шанс и на старт,а има и още една подробност - Кромата има шпер на диференциала За по-дълги разстояния и максимални скорости пак Бравото няма шанс,Кромата е с по-дълга кутия,а и турбината си оказва влияние при скорости над 100-120 км/ч.Недейте забравя че и въртящия момент на Кромата е с почти 80 Нм по-голям от на Бравото,а също така си слага въртящия и мощността на по-ниски обороти от Бравото.Абе в крайна сметка мисля че Бравото е отзад отвсякъде
                          Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                          Коментар


                            #15
                            ivanko_rs написа:
                            pugsy написа:
                            и аз съм за кромата едни и същи коне (горе долу) но турбинката си е турбинка
                            Много добре го каза колега.Ако и двете коли са в еднакво добра кондиция и теоретично и шофьорите са с еднакви умения то Кромата е напред.Бравото има лек шанс на старта,но като се замисля че съм имал точно таква Крома и Типо Седичи,май няма шанс и на старт,а има и още една подробност - Кромата има шпер на диференциала За по-дълги разстояния и максимални скорости пак Бравото няма шанс,Кромата е с по-дълга кутия,а и турбината си оказва влияние при скорости над 100-120 км/ч.Недейте забравя че и въртящия момент на Кромата е с почти 80 Нм по-голям от на Бравото,а също така си слага въртящия и мощността на по-ниски обороти от Бравото.Абе в крайна сметка мисля че Бравото е отзад отвсякъде
                            Ти карал ли си кола над 97г че си наясно с бравото каква му е скоросната кутия къса или дълга и дали има шпер че толкова много говориш и си компетентен
                            BRAVO-HGT PUNTO-1.2 16V SPORTING

                            Коментар

                            Working...
                            X