Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Що е то Fiat Duna 60?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Що е то Fiat Duna 60?

    Някой знае ли какво е това животно? Бях го мяркал в мах’лата около магазин Владислав във Варна, а вчера беше паркирал до мен на паркинга на Елитис до Практикер Варна... Дали не е на някой от нас?Мен ми мяза леко на малка Регата или Темпра, ма от тук (http://en.wikipedia.org/wiki/Fiat_Duna) разбрах, че бил бразилско чадо на базата на Уно... Сиреч удължено негово братче, както са Типо и ТемпраАко днеска го мерна пак ще го ковна на фото, че вчера щракалото не беше в мен...

    #2
    Re: Що е то Fiat Duna 60?

    bubachko написа:
    Някой знае ли какво е това животно? Бях го мяркал в мах’лата около магазин Владислав във Варна, а вчера беше паркирал до мен на паркинга на Елитис до Практикер Варна... Дали не е на някой от нас?Мен ми мяза леко на малка Регата или Темпра, ма от тук (http://en.wikipedia.org/wiki/Fiat_Duna) разбрах, че бил бразилско чадо на базата на Уно... Сиреч удължено негово братче, както са Типо и ТемпраАко днеска го мерна пак ще го ковна на фото, че вчера щракалото не беше в мен...
    Дуна 60 е седан на Уно с двигател 1.1, 58к.с.
    Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
    Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

    Коментар


      #3
      Преди 12-15 години Дуна се срещаше чат-пат по Софийските улици- Уно седан, както и да го гледаш, тогава ми се виждаше бая грозно нещо, аз пък се надувах с една Регата 75 и бях ебаси гъзара
      Fiat Marea 130JTD Weekend HLX

      Коментар


        #4
        Дуната доколкото знам са фиати произвеждани в Бразилия и са на основата на Уно. Дядката на една моя приятелка има такава комби и преди време бях много учуден какво е това животно, а има и седан версия. А стилото изглежда манияшки с този фейслифт, който са направили на комбито и аз бих лъзгал едно такова
        --Старата ръжда любов не хваща!--
        156 sportwagon 1,9 jtd 115
        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

        Коментар

        Working...
        X