Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем ел инсталацията Bravo 1.4 12 v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем ел инсталацията Bravo 1.4 12 v

    Здравейте колеги имам малак проблем... когато запаля колицата не ми работят чистачките,парното,запалката (явно се губи плюс след контакт....)когато поработи колата около мин 2 се пускат, но е мн неудобно когато вали и тругвам трябва да чакам да се пуснат...някои да има някаква идея къде да търся проблема??

    #2
    Провери първо таблото с предпазителите.
    Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

    Коментар


      #3
      Гледах ги пръсках с контактен спрей нищо не помогна...

      Коментар


        #4
        И трите са след контакт. Дали клемореда не е прекалено износен? Добре е да се провери.
        Fiat Marea 1.8i 16V
        Fiat Tipo 1.4i 8V
        Fiat Punto 1.6i 8V
        www.italauto-bg.net/forum/

        Коментар


          #5
          здравей теманяци аз имам проблем с парното вентилатора неще и неще да трагне някой може ли да ми помогне.благодаря

          Коментар


            #6
            ако нямаш фарове (но светят халогените) , чистачки,парно,отопление на задното стъкло и запалка и аз имах същия проблем само че в началото го правеше както при тебе и накрая една вечер тамън зареждам на бензиностанция и паля и нъцки фарове..нищо не работеше..едвам едвам се прибрах вкъщи с включени халогени. в динекспрес искаха да ми сменят бушонената кутия с нова понеже била изгоряла (изгоряла им е оная работа) и накрая един пич откри проблема вътре в кожуха на волана покрай контактния ключ има едни клеми големи..като размърдал едната светна всичко и сменихме само цялата клема с нова и проблема заспа..разход 10 лв за клемата и 20 кинта на пича да се черпи с биричка..той самият има браво и му знае всичките магарии за пловдив става въпрос
            фиат браво 1.4 12в
            фиат браво 2009 1.4 турбо...каминг сун!

            Коментар

            Working...
            X