Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мареа комби, задни пружини.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мареа комби, задни пружини.

    Колеги, искам да попитам за един приятел който има Мареа комби 97 г.1.8 и има проблем със задните пружинита питането ми е: дали знае някой, може ли да се сложат подложки или от каква друга кола може да станат /по-усилени/ или нови на прилични цени.Търсил е и са му казали цени м/у 150 и 200 лв. Търсих с търсачката, ама нещо не можах да намеря.
    Fiat punto

    #2
    Защо колега притеснява го ,че кляка много като се натовари ли?Или я товари яко над допустимото?
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      ми, тя си е клекнала дори на пръв поглед, обаче казва че като се качат и двама отзад /и той и жена му отпред, общо четири/ си направо легнала върху тампоните и тряска като каруца на малки бабунки даже.р.s.: намерих и в софия цех за производство на пружини - "федер", обаче за да му дадат цена трябва да даде данните на пружините, като брой навивки, горен и долен диаметър, дебелина на материала и.т.н. според мен, ако цената не надвишава тази в магазините, май по-добре да му ги направят? :D
      Fiat punto

      Коментар


        #4
        Щом е така по скоро да ги провери да не би да са счупени.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар

        Working...
        X