Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам ляти джанти 15 цола 4х98 с гуми

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам ляти джанти 15 цола 4х98 с гуми

    Джанти 15 цола 4х98 перфектни са само едната има малка драскотина гумите са Good Year 195/50 дота не го знам стари са, но имат грайфер около 4/5 мм., джантите са супер седят много яко на бравото но съм си намерил 16 цола направо страшни а ето тук може да видите снимки в момента са на Бравото http://www.snimka.bg/album.php?album_id=241292 цената е: 600 лв.

    #2
    Re: Продавам ляти джанти 15 цола 4х98 с гуми

    BAI MILE написа:
    Джанти 15 цола 4х98 перфектни са само едната има малка драскотина гумите са Good Year 195/50 дота не го знам стари са, но имат грайфер около 4/5 мм., джантите са супер седят много яко на бравото но съм си намерил 16 цола направо страшни а ето тук може да видите снимки в момента са на Бравото http://www.snimka.bg/album.php?album_id=241292 цената е: 600 лв.
    айде примоция за В. Търново и Плевен безплатна доставка

    Коментар


      #3
      Re: Продавам ляти джанти 15 цола 4х98 с гуми

      BAI MILE написа:
      BAI MILE написа:
      Джанти 15 цола 4х98 перфектни са само едната има малка драскотина гумите са Good Year 195/50 дота не го знам стари са, но имат грайфер около 4/5 мм., джантите са супер седят много яко на бравото но съм си намерил 16 цола направо страшни а ето тук може да видите снимки в момента са на Бравото http://www.snimka.bg/album.php?album_id=241292 цената е: 600 лв.
      айде примоция за В. Търново и Плевен безплатна доставка
      промоция- ще има и коментар

      Коментар


        #4
        Доста коментар трябва да има,че чисто нови има за 500 лв....
        0885-526-528 ; 0877-29-99-17 ; www.kessin-ltd.com/bg/pages

        Коментар


          #5
          600 лева съжалявам за спама колега, ама страшна цена си дал, разгледай някой сайт да видиш колко вървят чисто новите джанти
          YOU CAN RUN... BUT YOU'LL JUST DIE TIRED !!!
          Alfa Romeo 146 1.6 Boxer 103 hp
          Fiat Coupe 1.8 16v 131hp
          BEGACHKI

          Коментар


            #6
            ами пичове купете си нови :D :D :D какъв е проблема няма смисъл да спамите излишно, аз никой не насилвам имам джантите качил съм ги на бравото и са супер а и ги продавам с 4 еднакви гуми , на толкова съм ги оценил за толкова ги продавам ако не ги вземе никой ще си ги оставя за резервни и ще си карам 16-ките

            Коментар


              #7
              последна цена 500лв.

              Коментар


                #8
                За 400лв. с доставка за твоя сметка,мога да те отърва...
                0885-526-528 ; 0877-29-99-17 ; www.kessin-ltd.com/bg/pages

                Коментар


                  #9
                  с тази цена отрепа рибата направо маи не познава ме парите
                  Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

                  Коментар


                    #10
                    Даже и тия са много за тия джанти...Ти що не земеш да ги купиш като са ти ефтини?
                    0885-526-528 ; 0877-29-99-17 ; www.kessin-ltd.com/bg/pages

                    Коментар


                      #11
                      jery написа:
                      За 400лв. с доставка за твоя сметка,мога да те отърва...
                      :D :D :D :D :D абе jery ти май не можеш да четеш какво съм написал малко по нагоре или просто така си пишеш събираш май мнения за стикерче а няма значение значи офертата съм я написал някой ако иска може да заповяда както казах доставката е безплатна за В.Търново и Плевен просто пътувам често на там

                      Коментар


                        #12
                        къде да дойда да ги видя тези джанти и може да си стиснем ръцете
                        Фиат Пунто 1.6 / 90 к.с.; Алфа Ромео 1.9 JTD

                        Коментар


                          #13
                          knijkata написа:
                          къде да дойда да ги видя тези джанти и може да си стиснем ръцете
                          здравец-изток зад 2РПУ тел.0896725169

                          Коментар


                            #14
                            ок утре или в други ден ще ти звънна да ги видя , а знаеш ли на Пунто дали ще станат
                            Фиат Пунто 1.6 / 90 к.с.; Алфа Ромео 1.9 JTD

                            Коментар


                              #15
                              knijkata написа:
                              ок утре или в други ден ще ти звънна да ги видя , а знаеш ли на Пунто дали ще станат
                              няма да има проблем предполагам затова ги слагаме пробваш и така..... :D

                              Коментар

                              Working...
                              X