Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам СД ченджър Pioneer CDX-P610 - договаряне

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам СД ченджър Pioneer CDX-P610 - договаряне

    ченджъра доиде с Бравото на оригиналния касетофон обаче там касетата в която се слагат дисковете я няма - Договаряне за 6 диска е от Бургас съм може и по е-конт
    Прикачени файлове

    #2
    Горе долу колко пари му търсиш?Ако може тел.за връзка!

    Коментар


      #3
      Re: Продавам СД ченджър Pioneer CDX-P610 - договаряне

      SDboy написа:
      ченджъра доиде с Бравото на оригиналния касетофон обаче там касетата в която се слагат дисковете я няма - Договаряне за 6 диска е от Бургас съм може и по е-конт
      Колега, а да продаваш и оригиналния касетофон?

      Коментар


        #4
        понеже няма касета ченджъра му търся около 30 лв а оригиналния касетофон принципно не го продавам виж имаше една друга тем пак ригиналния касетофон се продаваше за 100лв

        Коментар


          #5
          Има ли някакъв проблем чейнджъра? Кабели към него някакви има ли? На колко години е можеш ли да ми кажеш и евентуално би ли го пратил по Еконт, ако реша да го купя?

          Коментар


            #6
            coolboby написа:
            Има ли някакъв проблем чейнджъра? Кабели към него някакви има ли? На колко години е можеш ли да ми кажеш и евентуално би ли го пратил по Еконт, ако реша да го купя?
            проблема е че ти трябва касета която се слага в ченджъра за години незнам никъде по него не пише а колата я взех скоро кабели имам 2 единия е с букса и от двете страни другия е обикновенно кабелче може би за + ако решиш бих могъл да го пратя по е-конт само виж да ли касетофона или сд-то ти подържа ченджър

            Коментар


              #7
              Мерси за обеснението, мен ми трябва за една А6-ца, която подържа CD-Changer, а касета ще намеря Ще ти пиша до 2-дни..ако можеш ми пиши едно ЛС с моб.телефон

              Коментар

              Working...
              X