Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фичо сляп с единия фар

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фичо сляп с единия фар

    Днеска реших да припаля колата на татко, че цял ден правеше един камион на един негов приятел пред нас. Те отидоха до магазина и аз реших да припаля колата, но забравих да освободя от скорост и на стратер, докато чукнах колата в стълба и ко стана дръпнах колата назад видях пораженията стъклото на фара счупено, бронята леко се огъна, ръба на капака леко огънат! Идва си баща ми видя колата и ми вика сега си наказан няма да има пари за даскало до края на учебната година и това е! А пък като е взехме есента колата майка ми и тя е челоса в стълба който ударих днес! Тогава бяха по-големи пораженията от днес.

    #2
    Е случва се Ма да ти е за последно! :D А майка ти и се размина наказанието нали
    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

    Коментар


      #3
      размина и се тогава на мене цяла лекция и аз съм за бой 16 годишен съм тръгнал да се качвам зад волана това ми е 1-ви път и се моля повече да няма такива проишествия на есен като взема М категорията с някой мотор си бръмча и това е

      Коментар


        #4
        andrean написа:
        размина и се тогава на мене цяла лекция и аз съм за бой 16 годишен съм тръгнал да се качвам зад волана това ми е 1-ви път и се моля повече да няма такива проишествия на есен като взема М категорията с някой мотор си бръмча и това е
        Напомняш ми за един случай с Алекото.И аз като теб реших да го припаля - направих го и го угасих и после съм забравил да включа на скорост и той през пътя и цоп в една кал.После въртях да го изкарам ама не иска и баща ми разбра какво съм правил.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Eто пораженията там където има разрез на бронята е от сблъсъка на майка ми

          Коментар


            #6
            Днеска оправихме колата и чакам да докарат фара и сме готови.

            Коментар


              #7
              Е то малко брее....и за това да те наказват толкоз..
              Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
              Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
              Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

              Коментар


                #8
                nasty написа:
                Е то малко брее....и за това да те наказват толкоз..
                е то колко има до края на годината Пфф, той е на 16... аз като съм 12-ти клас ми е лесно - след 2 седмици свършваме и тва е Това съм го правил с вартбурга ... но при мен се получи точно обратното - на предния ден баща ми беше закачил предната броня в една саксия от тея бетонните и тя беше увиснала - много гадна картинка ... когато натиснах копчето (да, палеше се с копче :D ) той се удари в една стена и се върна на мястото си ... резултат - бронята на мястото си с лека драскотина и съвсем лека деформация :D:D:D

                Коментар


                  #9
                  аз септември ще взема М категорията да си купя едно пистаче няма да закачам колите на бащата

                  Коментар


                    #10
                    andrean написа:
                    аз септември ще взема М категорията да си купя едно пистаче няма да закачам колите на бащата
                    Какво ще е това пистаче до 49 куб.см ли?
                    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                    Коментар


                      #11
                      Точно за да няма такива инциденти, на времето баща ми криеше ключовете от колата и само той си ги знаеше къде са. Пък като го примолех повечко ме изкарваше на полигона да повъртя малко.
                      Fiat Punto 1.7TD
                      Mazda 626 2.0
                      Fiat Croma 2.4 Multijet

                      Коментар


                        #12
                        Малкия,в профила ти що пише че пандата е 2008 г. ?
                        andrean написа:
                        аз септември ще взема М категорията да си купя едно пистаче няма да закачам колите на бащата
                        Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

                        Коментар


                          #13
                          Да, до 49 сс., а за гората едно АТВ 250 сс. Просто от бързане обърках годината на колата. Да ви се похваля, вече колата е оправена целия ремонт коства 60 лв. фара 50 и 10 лева за кит.

                          Коментар

                          Working...
                          X