Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Пунто 1.2/75 к.с срещу Голф III

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Пунто 1.2/75 к.с срещу Голф III

    Реших и аз да се пробвам един път с моя пунтак. Не, че имах много голямо желание, ама пича си е Голфаджия и ме дрънкаше. Значи Голфа е с 1.6 мотор 99 к.с.(гледах талона) Резултат: би ме с две коли разтояние, макар че храних надежди поне за старта. Кажете според вас това много ли е и дали имам шанс срещу Астра 1.4 моно 94 г.

    #2
    vvv

    Ако само с две коли си паднал е много добре това, а за Астрата нямай никакво съмнение, че ще го разпориш
    Nissan Primera 1.6 16v P11
    ex.Fiat Bravo 1.6 16v

    Коментар


      #3
      Колега , дърпай Аварията и не се притеснявай :D аз също се издразних от един мой приятел дето има Авария 1.4 , само че пълен бронхит :D (инжекцион) с много шлайф и дъра бъра и ми спори че даже била 109 к.с. (не знам как са ги сметнали , че даже и на Дино тест това показало) , та резултата беше : - на старт Бравока къса гуми и фучи ....... Аварията ...... ми по едно време я виждах вече в огледалата - финал - няма такова брутално мачкане (2,3,4,5,6,7,8,9...... коли в полза на ЖТД-то) Закмлючение : -много пъти саъм му обяснявал какво е турбина , въртящ момент , обем на двигателя и т.н. ама как да го обясниш това на Астраджия или голфаджия :D За това мачкай небой се !П.С. Въпросната гонка е документирана и скоро ще я цъфна във В-бокс и ще предоставя линкове .
      .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

      Коментар


        #4
        абе оставете ги тия Голфъри, карат ми некви ЛАГЕРИ и "газареят" Карам същата "точка" 1.2, 75 к.с., ама за мен истинската кола е БМВ

        Коментар


          #5
          аз съм цепил такъв голф с пунтака, на 1-ва мислех че се е отказал и въобще няма да тръгва, на 2-ра малко ми стана тъпо за него като разбрах че всъщност момчето си се дърпа, ама на 3-та вече ме догонваше и на 4-та си беше до мене, слава богу че сърши отсечката, че бях почнал да се притеснявам за репутацията си :D иначе пунтото цепеше мрака, няма човек които да го е карал и да не се изненадал!
          Punto ELX 1.2 75bhp `96 -> Bravo 1.8 GT 113bhp `98

          Коментар


            #6
            ANTI HERO написа:
            аз съм цепил такъв голф с пунтака, на 1-ва мислех че се е отказал и въобще няма да тръгва, на 2-ра малко ми стана тъпо за него като разбрах че всъщност момчето си се дърпа, ама на 3-та вече ме догонваше и на 4-та си беше до мене, слава богу че сърши отсечката, че бях почнал да се притеснявам за репутацията си :D иначе пунтото цепеше мрака, няма човек които да го е карал и да не се изненадал!
            Ами не знам, колега.Причините може да са в мен или колата ми(не съм професионалист по драга), а може и при твоя човек с Голфа да е същата работа

            Коментар


              #7
              а, 1.2 спортинг може ли да го бие Голфа по принцип 1.6 е 101 коня, ако е GT, но това не е от значение то и моя Голф беше 1.8, 90 коня, ама по талон си е 86 к.с

              Коментар


                #8
                тжа с конете е много относително, 100 коня са си 100 коня и със спортен филтър ама колата си се дуржи по друг начин!иначе те и на фиат не са им конете колкото пише на калниците 55 е 54, 60 е 58, 75 е 73, 115 е 113, 155 е 153!JTD-тата маи само си отгожарят но не съм сигурен!
                Punto ELX 1.2 75bhp `96 -> Bravo 1.8 GT 113bhp `98

                Коментар


                  #9
                  Re: Фиат Пунто 1.2/75 к.с срещу Голф III

                  rusee написа:
                  Реших и аз да се пробвам един път с моя пунтак. Не, че имах много голямо желание, ама пича си е Голфаджия и ме дрънкаше. Значи Голфа е с 1.6 мотор 99 к.с.(гледах талона) Резултат: би ме с две коли разтояние, макар че храних надежди поне за старта. Кажете според вас това много ли е и дали имам шанс срещу Астра 1.4 моно 94 г.
                  колега кофти е тази историа с голф-а ,пук за вапроса с астрата според мене ште те бие ...
                  ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                  Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                  Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                  Коментар


                    #10
                    koлеги като праите дръпки дърпаите се с еднакви мотори кубатура говора аз с мойта брава 1.4 12 вен голфове и астри ги късах след 3 хил оборота откачаше една джета 1.8 е напрайх се чуди от каде е испреварих вайно е да нацелиш оборотите успех на сички драк маняци
                    Фиат Пунто Мк1 99г малкото ми градско бижу 55 кончета
                    Нисан Терано 2 с фейс лифт 2.7 ТДИ 123 кончета R20
                    това няма умора за балканче

                    Коментар


                      #11
                      колега Другия път пусни Ръчната спирачка и голфа ще бъде намачкан Недей се мъчи с астрата няма да можеш това е ОПЕЛ
                      Ето ме вече с Фиат

                      Коментар


                        #12
                        nkalizatura написа:
                        колега Другия път пусни Ръчната спирачка и голфа ще бъде намачкан :
                        Прав е колегата! Никакъв шанс за голфа,а за астрата да не говорим въобще,зашото ще си остане на старта :D !
                        Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16V 97г.с АГУ
                        Fiat Bravo SX 80 16V 99г. с ГИ АС

                        Коментар


                          #13
                          Сега като се позамислих май наистина бях забравил да пусна ръчната.... :D с Астрата няма и да се пробвам,защото не обичам да си мъча колата за глупости....това беше изключение

                          Коментар


                            #14
                            ...

                            аз с мойта кошничка съм бил голф 3-ка 1.8 , пуснах сеи с астра 1.8 16в на старт тръгваме заедно ама накрая не ми стигат силите мойто пунто е 1.6 90коня с чипче и филтърче

                            Коментар


                              #15
                              2 коли разстояние е добър резултат.. а с астрата не се занимавай.. 1.4 пълна гробница , един приятел с уно 1.3D се дърпа с една такава кошница, астрата победи с 1 кола разтояние, смятай щом със зор бие Уно Дизелак дали ще дръпне бензиново пунто
                              Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                              Коментар

                              Working...
                              X