Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за окачването на Браво 1.6 ??

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за окачването на Браво 1.6 ??

    Здравейте, Като си взех Бравото много тресеше, задните амортисьори бяха заминали. Смених ги! Предните в последствие също смених заедно с долен десен носач, но колата пак смятам че не вози достатъчно меко, въпреки че имаше голяма разлика! В астра 98-ма без никакви екстри като се возя, вози много по-меко. Същите неравности ги минава без да претръсва хем е служебна Астра-та :/ Въпроса ми е какво трябва още да сменя според вас за да стане удобна и да не друса толкова по дупките ?? П.С.: Ако има значение имам 15-ки нископрофилни
    Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
    Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

    #2
    Re: въпрос със окачването на браво 1.6 ??

    B1keP_B0y написа:
    Здравейте, Като си взех Бравото много тресеше, задните амортисьори бяха заминали. Смених ги! Предните в последствие също смених заедно с долен десен носач, но колата пак смятам че не вози достатъчно меко, въпреки че имаше голяма разлика! В астра 98ма без никакви екстри като се возя, вози много по-меко . Същите неравности ги минава без да претръсва ем е служебна Астрата :/ Въпроса ми е какво трябва още да сменя според вас за да стане удобна и да не друса толкова по дупките ?? П.С. Ако има значение имам 15ки нископрофилни
    Ами точно тук е ключа на бараката С тези нископрофилни гуми е така,ама пък е газария :D
    Nissan Primera 1.6 16v P11
    ex.Fiat Bravo 1.6 16v

    Коментар


      #3
      хах мерси вярно, че като сложа зимните понички е различно ама чак пък толкова
      Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
      Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

      Коментар


        #4
        Прав е колегата! Ниския профил е за по-голяма стабилност, но за сметка на комфорта при пътуване!Пък и астрата мисля, че е с чисто маслени амортисьори, докато фиатите фабрично са с маслено-газови!

        Коментар


          #5
          Сложих газови, защото знам че са по-добри за нашите пътища И предни и задни Чудих се дали да не сменя и пружини ... не, че имам излишни пари ами когато мога
          Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
          Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

          Коментар


            #6
            За да ти вози като опел,слагаш маслени амортисьори,гуми 14 високи на 80 и си готов :D
            forza forever

            Коментар


              #7
              хаха то няма лошо да ми тръска повече , само че пластмасите вътре почват да надават вой
              Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
              Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

              Коментар


                #8
                Аз от 185/55/15 до 185/60/15 усещам ОГРОМНА разлика. Като ги гледам другите коли са повечето на 65/70/75 остава и да не вози меко. Колегата с Астрата е на 195/65/15, ако му сложа 185/55/15 съм сигурен, че ще друса като Брадвата или почти като нея.
                Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                Коментар


                  #9
                  колеги аз сам са пунто2 с гуми 165/70 14 и вози екстра карах на приятел бравото тд100 няма такава каруца на возене тои е с широки гумета и ниски ужас
                  Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

                  Коментар


                    #10
                    spark написа:
                    Аз от 185/55/15 до 185/60/15 усещам ОГРОМНА разлика. Като ги гледам другите коли са повечето на 65/70/75 остава и да не вози меко. Колегата с Астрата е на 195/65/15, ако му сложа 185/55/15 съм сигурен, че ще друса като Брадвата или почти като нея.
                    Мойте са 195/55 или 50 / Р15 и са здраво нацепени , а на задните има даже балони, където се е скъсала отвътре протекцията. ( Бяха на предни колела) И сега 300 лв за гуми
                    Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                    Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                    Коментар


                      #11
                      с тези пластмаси как да вози по-меко не ставасега с новите ще видиш разликатамакар че от по-ниските класове гуми не очаквай чудесано 100% ще е по-добре от старите
                      2015 Renault Megane Expression GT
                      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                      Всичко за FIAT Bravo 2007

                      Коментар


                        #12
                        Sev написа:
                        с тези пластмаси как да вози по-меко не ставасега с новите ще видиш разликатамакар че от по-ниските класове гуми не очаквай чудесано 100% ще е по-добре от старите
                        Дано, и други хора така ми казаха Леля ми има Браво, но си го кара с поничките и няма, ни гък, ни стон, вози като нормална кола
                        Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                        Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                        Коментар

                        Working...
                        X