Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Punto S 1.1 газ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Punto S 1.1 газ

    Колеги - продавам си Punto-то по ВИН е 12.97. първата регистрация му е 04.98.(Вантотрейд) Колата е мн запазена - поддръжката и е била винаги безупречна.Има газова уредба Ловато работеща перфектно (смесен разход на мен ми дава 7,5 - 8литра/100км с леко каране) Колата е пресно пребоядисана в камера,както си трябва в елитен столичен сервиз.Има Автокаско,както и комплект зимни гуми. Километрите и до днешна дата са:176107> Собственик съм на колата от 2003г (~100000км) Изпълнението е без екстри но все пак е количка за перфектни ежедневни нужди,ако не планувате голям разход За повече информация: 0889984359 както и тук - отворен дебат за всякакви теми.Дано обявата предизвика интерес.Поздрави!П.П. цената е 3600лв - с лек коментар!
    Прикачени файлове

    #2
    колата изглежда много добре, но и цената ще трябва да я коментираме!!!други снимки имаш ли?

    Коментар


      #3
      Bravo_HGT написа:
      колата изглежда много добре, но и цената ще трябва да я коментираме!!!други снимки имаш ли?
      Не само изглежда така....а колкото по-голям е интереса,толкова по голям и коментар следпразнично съм още по-склонен
      Прикачени файлове

      Коментар


        #4
        колко време я караш на газ? И още 1 въпрос - без газовата продаваш ли колата?

        Коментар


          #5
          Gripen написа:
          колко време я караш на газ? И още 1 въпрос - без газовата продаваш ли колата?
          Не разбирам,не си фен на газта ли?Вярно че харчи малко но си е наполовина предпочитам да я продам цялата иначе и калниците ще ми приискат

          Коментар


            #6
            ами да...не съм фен на газта а и не мисля че е удачно на 1.1 мотор да се слага газ или метан...мое мнение: това осакатява двигателя...имаше наскоро един човек тук , продаваше пунто 1.1 с метан....ок нисък разход ама като се качи 4 членно семеиство с покупките от метро вътре и хайвана едва отлепя... А твоето пунто ми харесва и за това те питам че си търся такова да си купя

            Коментар


              #7
              Колега, извинявай за спама по темата ти, ама искам да те попитам колко ти излезе камерното пребоядисване?
              Fiat Punto 1.7TD
              Mazda 626 2.0
              Fiat Croma 2.4 Multijet

              Коментар


                #8
                Gripen написа:
                ами да...не съм фен на газта а и не мисля че е удачно на 1.1 мотор да се слага газ или метан...мое мнение: това осакатява двигателя...имаше наскоро един човек тук , продаваше пунто 1.1 с метан....ок нисък разход ама като се качи 4 членно семейство с покупките от метро вътре и хайвана едва отлепя... А твоето пунто ми харесва и за това те питам че си търся такова да си купя
                Да това е така - особено с метана чувам, че е много зле работата. При мен разлика почти не намирам - утре специално ще покарам малко за да ти кажа, но досега с такива впечатления съм останал. Според мен, ако предимно ще возиш семейството ти трябва Мареа Уикенд но това си е мое мнение. Пунтото е добро - щом търсиш такова - виж мойто! За 30, дори загубени минути, можеш да получиш доста полезна информация относно покупката

                Коментар


                  #9
                  коментааар

                  Коментар


                    #10
                    Газта и метана осакатяват колата само ако се монтирани от маймуни в зоопарка. Метана има само един недостатък и това е тежката бутилка. Но ако човек има пари и това е решимо. Има карбонови. А на колегата колата е с газ и предполагам е сложил най-късата пура което е макс 40-на килограма повече от нормалното тегло на колата. Ако е добре настроена и монтирана газовата колата може да върви и по-добре. :D
                    KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
                    Land Rover Discovery 2.5TD '94
                    EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
                    EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
                    EX: Fiat Regata 1.7D '84

                    Коментар


                      #11
                      пунто

                      колега смакни малко ве за по 2700лв. вече се копуват тея. а и тоя куция мотор 1.1 слаба работа незнам дано и земеш парите
                      uno-1.5i понто 1.2i

                      Коментар


                        #12
                        Прикачам снимка на багажника за да добиете представа за бутилката (27л.). Чак по-добре не върви,но съществена разлика в динамиката няма Газта я слагаха пичовете в Бъкстон - досега никакви проблеми,страшно доволен съм и мисля,че заслужават малко рекламка а по повод коментара на колегата chapat - без коментар
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                          #13
                          Един ъп за колегата. Колата изглежда страхотно. И стига с тия глупости за газта. На моето пунто също му сложих газ и разлика във вървенето НЯМА. Но това е само със кадърно монтирана газова. Даже в момента съм с гуми 185 /при оригинални 165/ и пак на извънградско дава 6,5-7 на сто газ /7,50 лв на 100 км,/ а на бензин даваше 5,5 / 12,40 лв на сто км/. Разликата е във джоба - от месечни 120 лв за бензин за ходене до работа вече давам по 65-70 лв. А колата си върви перфектно. Така че пожелавам успех в продажбата на колегата и се надявам някой който не е болен от газови предрасъдъци да и се радва.
                          Alfa Romeo 145 '96 1.6 boxer 103hp
                          Fiat Punto '96, 1.2 75hp
                          Peugeot 306 xt '97 1.6

                          Коментар


                            #14
                            Ъп!

                            Коментар


                              #15
                              ХАйде де,никой ли не търси Пунто,при оглед на място ще останете доволни от коментара в цената!

                              Коментар

                              Working...
                              X