Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам седалки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам седалки

    Продавам седалки от Фиат Браво ГТ ,предна дясна седалка и задна седалка+подглавнициЦената е по споразумение
    Прикачени файлове
    На мъж които знае как да чука винаги ще му отворят

    #2
    Ами шофьорската продадена ли е, или ....
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    Коментар


      #3
      Не е продадена просто като си купих колата я нямаше и беше различна.И след дълго и мъчително търсене разбрах,че такава седалка шофиорска е НЕВЪЗМОЖНО да се намери в България.Или ако случаино успееш да намериш цената и ще е като за цял салон.Аз лично се отказах от търсенето и просто си купих нов салон,което беше много по лесно от намирането на шофиорска седалка
      На мъж които знае как да чука винаги ще му отворят

      Коментар


        #4
        Значи шофьорската седалка е друг цвят, имаш ли снимка, кажи и цена, ако е здрава.
        --Старата ръжда любов не хваща!--
        156 sportwagon 1,9 jtd 115
        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

        Коментар


          #5
          Шофиорската седалка беше счупена после заварявана и така да се каже не ставаше за нищо .И за това я изхвърлих преди много време,а цвета и беше като на обикновенно браво
          На мъж които знае как да чука винаги ще му отворят

          Коментар


            #6
            Ей пък аз като видях салона и ми светнаха очичките, че моя е точно същия цвят и само шоф. седалка ми е за смяна.
            --Старата ръжда любов не хваща!--
            156 sportwagon 1,9 jtd 115
            ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

            Коментар


              #7
              Знам колега и аз имах същия проблем като теб но се оказа,че е по евтино и лесно да си намеря цял нов салон от колкото шофиорска седалка от този тип,защото един колега от форума преди време искаше по 120 лева на седалка и ги продаваше комплект предни.А аз за доста по малко си купих друг салон пак от браво гт.
              На мъж които знае как да чука винаги ще му отворят

              Коментар

              Working...
              X