Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Климатик Coupe

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Климатик Coupe

    здравейте колеги.имам едно питане към разбирачите.настанаха жеги и реших да си пусна климата.всичко хубаво,лъха хлад ,голем кеф,но забелязах че колата предърпва като подържам една скорост и като изключа от скорост падат оборотите на 500 и се нормализират после,рязко пада ускорението на колата.знам че се товари двигателя ама чак толко,май нее нормално.благодаря.

    #2
    Отиди да ти измерят налягането на фреона- понякога от грешка при пълненето наливат повече газ и това яко товари компресора, а може да пръсне и някой маркуч.
    Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

    Коментар


      #3
      С налягането не може да се установи дали е препълнен. По вероятно не му работи системата която вдига оборотите на 1100 при включен климатик.
      Обичам си работата.

      Коментар


        #4
        Най- вероятно е нещо такова.На мен ми се е случвало нещо подобно,само че ми правеше този номер когато се включи перката за охлаждане на радиатора и даже гаснеше двигателя.Извадих акумулатора за 1 ден и се оправи.
        COUPE 1.8 16V
        Volvo XC90 T6

        Коментар


          #5
          мерси колеги,ще пробвам номера с акумулатора но не мисля че ще има ефект,по вероятно е да е неква система както сподели Valentin_V

          Коментар

          Working...
          X