Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имах проблем с температурата на водата 1.6 16v решен

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Имах проблем с температурата на водата 1.6 16v решен

    На всеки 3 месеца си купувах по един датчик за перката ,защото ми качваше две черти над 90 градуса и чак тогава се вкючва перката.Проблема го реших като едно приателче жичкаджия откри че от другата страна на радиатора има един датчик или някакво съпротивление коетозаради хлабава обувка беше прегоряла жичката и обувката на тази джаджа.Презапои го ,слени обувките и за сега 3-ти ден перката се включва нормално.Иначе смених 4-ри датчика заради това
    Bravo 1.6 16V

    #2
    ако беше потърсил във форума, щеше да спестиш датчиците :D
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Sev написа:
      ако беше потърсил във форума, щеше да спестиш датчиците :D
      Да де ,но сменям датчика и всичко се оправяше за около три месеца и после пак същото. Мислех че не са качествени датчиците ,но уви.За това ,както казва един колега ,колкото повече електроника толкова по зле за нас дето не разбираме от тея неща.На Ладата с отверка,клещи и тел можем да направим основен ремонт на пътя.
      Bravo 1.6 16V

      Коментар


        #4
        Колега можели да снимаш къде точно се намира този датчик(КОИТО СТЕ ПРЕЗАПОЙЛИ),че май и аз имам подобен проблем от скоро.
        Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

        Коментар


          #5
          6ma7ka7a написа:
          Колега можели да снимаш къде точно се намира този датчик(КОИТО СТЕ ПРЕЗАПОЙЛИ),че май и аз имам подобен проблем от скоро.
          Ще ти го снимам няма никакви проблеми
          Bravo 1.6 16V

          Коментар

          Working...
          X