Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам дигитален фотоапарат SONY DCS W35 -Продаден

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам дигитален фотоапарат SONY DCS W35 -Продаден

    Фотоапарата няма драскотина!Работи перфектно!Купен е на 23.01.08 година от центъра на Сони в ЦУМ, и има гаранция 18 месеца - до 23.07.2009 година!През трите месеца ползване са направени с него максимум 50 снимки и литиево-йонната батерия е заредена само веднъж!Апарата си е като нов, перфектно запазен!Ето линк с инфо за модела - http://www.electron.bg/product_info....oducts_id=4536Технически данни:-7.2 МЕГАПИКСЕЛА (1/2.5 CCD)-3X ОПТИЧНО ПРИБЛИЖЕНИЕ-3Х ЦИФРОВО ПРИБЛИЖЕНИЕ-МАКРО РЕЖИМ -2см-ВИДЕО КЛИП СЪС ЗВУК -640Х480-56МВ ВГРАДЕНА ПАМЕТ-СЛОТ ЗА MEMORY STICK PRO DUO-2" TFT LCD ДИСПЛЕЙ-LI-ION БАТЕРИА + ЗАРЯДНО УСТРОЙСТВОФотоапарата е пълен комплект:- фотоапарат- отделно зарядно за литийво-йонната батерия- USB кабел за връзка с компютър- Аудио/Видео кабел- оригинална връзка за ръка SONY- кутия, книжки и т.н.Към него давам и оригинална 2GB Memory Stick Pro Duo карта памет - купена преди седмица от Технополис за 59 лв, също с гаранция!Продаден!Мисля, че предвид състоянието му /като нов/ цената е много изгодна!Гр.СофияЗа контакти - лични съобщения.
    Прикачени файлове
    Fiat Grande Punto

    #2
    Продаден
    Fiat Grande Punto

    Коментар


      #3
      Само да кажа, че апаратът е уникален имам го същия и колегата го пуснал на страхотно ниска цена, който го вземе няма да сбърка. Само ще вметна, че при напълно заредена батерия прави 500 снимки СЪС светкавица преди следващото зареждане. Успех !
      www.CarProfi-BG.com
      Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
      Зареждане и ремонт на автоклиматици.
      Най-атрактивните цени в София!

      Коментар


        #4
        crush написа:
        Само да кажа, че апаратът е уникален имам го същия и колегата го пуснал на страхотно ниска цена, който го вземе няма да сбърка. Само ще вметна, че при напълно заредена батерия прави 500 снимки СЪС светкавица преди следващото зареждане. Успех !
        Мерси за мнението и пожеланието колега!Действително фотоапарата си струва!Нямаше да го продавам ,но ми подариха Fujifilm S700 и избрах от двата да продам Сонито!Незнам дали е правилният избор!Немога да си обясня защо няма интерес
        Fiat Grande Punto

        Коментар

        Working...
        X