Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свещи за браво 1.6 16V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Свещи за браво 1.6 16V

    Колеги здравейте,Искам да си сменя свещите имайки газова уредба какво бихте ми препоръчали, като добро отношение цена - качество (някъде до 60 лв. четирите) ?П.С.: Имаше много теми за избора на свещи, но не открих конкретна за бравото с газ. Моля, да бъда извинен, ако греша.Мерси за мненията
    Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
    Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

    #2
    хвалят Брискевтини са3-4 лева бройкатаЕм-Комплект 33 са вносители... моделът е DR15YS-9цената 5 лева
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      мерси, ще поровя за тях да намеря нещо ако няма други предложения
      Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
      Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

      Коментар


        #4
        на мене като ми сложиха метана ми сложиха еднополюсни нжкбез да зн ...и преди няколко дни ходих при тях и казаха че са сложиливикатеднополюсни се даржало колата най-добре като е с газово ...ама аз си ги смених на двуполюсни както си е по книвкатаи словихDENSO K20TNR25лв. ми дойдоха 4те парчетас лека отстъпка .... и сам супер много доволен ...аз исках бош или шампионки както е по книжката ама тия ми препорачаха и реших да пробвамако намериш такиз зимаи стана вече кам 1 000 км. карам с тях няма грешка на бензин на метан
        Fiat Brava 1.6 16V 2001

        Не на войната по пътищата !
        http://media.causes.com/ribbon/478500

        Коментар


          #5
          Аз на твое място бих си взел BERU. Ето тук може да ги видиш цените на два модела, които са за твоя автомобил http://drive.bg/index.php?ModelId=1255&cPath=5_52. Във Варна може да ги купиш от ТЕХ-КО. Магазина и сервиза им се намира срещу "Прктикер". Аз лично мисля да си взема BERU Ultra X Platinum.
          SEAT Leon Cupra 300
          Triumph Street Triple 765 R

          Коментар


            #6
            VooDoo написа:
            Аз на твое място бих си взел BERU. Ето тук може да ги видиш цените на два модела, които са за твоя автомобил http://drive.bg/index.php?ModelId=1255&cPath=5_52. Във Варна може да ги купиш от ТЕХ-КО. Магазина и сервиза им се намира срещу "Прктикер". Аз лично мисля да си взема BERU Ultra X Platinum.
            VooDoo пич като ги вземеш и пробваш напиши едно мнение може и на Q-то да ми драснеш
            Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

            Коментар


              #7
              VooDoo написа:
              Аз на твое място бих си взел BERU. Ето тук може да ги видиш цените на два модела, които са за твоя автомобил http://drive.bg/index.php?ModelId=1255&cPath=5_52. Във Варна може да ги купиш от ТЕХ-КО. Магазина и сервиза им се намира срещу "Прктикер". Аз лично мисля да си взема BERU Ultra X Platinum.
              хахаах и аз искам такис ма 1 парче колкото моите сичкитетия за колко ги дават 100 000 км. ли?
              Fiat Brava 1.6 16V 2001

              Не на войната по пътищата !
              http://media.causes.com/ribbon/478500

              Коментар


                #8
                VooDoo написа:
                Аз на твое място бих си взел BERU. Ето тук може да ги видиш цените на два модела, които са за твоя автомобил http://drive.bg/index.php?ModelId=1255&cPath=5_52. Във Варна може да ги купиш от ТЕХ-КО. Магазина и сервиза им се намира срещу "Прктикер". Аз лично мисля да си взема BERU Ultra X Platinum.
                е платинума ще ми излязат солено, но мерси все пак Най-вероятно Denso ще са. Май най-много те се хвалят.
                Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                Коментар


                  #9
                  Аз съм с такива Беру-платинум 4 полюсни,с газово съм и нямам никакви ядове 22 000км.Определено съм доволен,но не мога да открия разлика от нормално изправна свещ.Хубавото е,че ги дават да се сменят на 50 000км и с две думи съм забравил за този период да сменям свещи.Няма регулиране на разстояния,а израбтоката е.....просто нямам думи :D
                  Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                  Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                  Коментар


                    #10
                    каквито и да сложиш, ако старите ти не са на 100 000 разлика няма да откриеш. важното е да са нови, предините ми бяха нкг 2 полюстни, но електрода в средата беше вече елипсовиден. сложих бриск симвър за газ еднополюсни и се усети разлика малко по-добре вървеше колата. но това щото старите бяха кой знае на колко км, може и заводските да са знам ли. така че според мен не си заслужава да даваш 100 лв за свещи, като за 15-20 ще ти свършат същата работа.
                    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                    Fiat Bravo'97 1,6 16v
                    Fiat Tempra'91 1,6 mono

                    Коментар


                      #11
                      Аз бях с DENSO K20TNR които са двуполюсни и в деня преди да сложа газта си купих BRISK DR15YPP - еднополюсни и разлика не усетих.Казват за BRISK че нямат ментаци пък и са по 6.50лв./бр. така че и на 20000 км. да ги сменяш пак ще си на далавера и винаги ще караш с нови свещи.Не казвам че DENSO са лоши просто са по скъпи.

                      Коментар


                        #12
                        ЕЕЕ тази цена е на едро и не е за всеки! :D Иначе свещите са супер и аз карам с тях. Иначе са доста добри, това са платинени свещи с иридиумова основа и 2платинени плочки. Центарлния електрод има специялна форма която позволява добро продухване на свеща което е много важно за при карането на газ *намаля вероятноста от гармежи*. :D

                        Коментар


                          #13
                          Еми значи ще търся и DENSO K20TNR и BRISK пък на място ще се избира Аз и незнам какви са ми сегашните
                          Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                          Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                          Коментар


                            #14
                            Не знам как да го обясня обаче може сами да видите какъв късметлия съм.Към 3 часа ги похвалих и след 3 часа се счупи.Дриск повече не!Лично мнение на други коли може да работят добре и да карат по 200000 километра при мен изкара точно 1002 км.До сега с DENSO проблем не е ставал така май има защо да се дадат 3-4 кинта повече на свещ!Съжалявам вече че ги похвалих дано само при мен да е така.
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                              #15
                              има ли гаф от счупването ? големи поражения ?? за мен тфа си е чист знак отгоре Yellow_Flash_Colorz_PDT_22
                              Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                              Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                              Коментар

                              Working...
                              X