Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

нулиране на километраж

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    нулиране на километраж

    Не ми работи нулирането на помощния километраж (Брава) и се налага да помня преди колко км. съм зареждал и т.н. При натискне на лостчето, усещам че се включва контакта. Та въпро ми е: този брояч дали се управлява от ЕКУ-то или е нещо по-просто в таблото и има смисъл да го отварям?
    Брава 1.6 16V ELX
    Пунто 1.2 60 S.S.Cult - на жената

    #2
    да, за съжаление!
    Брава 1.6 16V ELX
    Пунто 1.2 60 S.S.Cult - на жената

    Коментар


      #3
      Благодаря на Mitko за бързия отговор и в почивните дни ще разглобя таблото.!
      Брава 1.6 16V ELX
      Пунто 1.2 60 S.S.Cult - на жената

      Коментар


        #4
        bright написа:
        Благодаря на Mitko за бързия отговор и в почивните дни ще разглобя таблото.!
        Дано четеш това, преди да си разглобил таблото...!!!Нулира се след като го задържиш натиснато за 2-3 секунди!!!
        1997 Brava 1.6, 16V

        Коментар


          #5
          Crash73, обади ми си когато си във Варна да те почерпя от сърце!!! Благодаря ти за съвета - всичко си работи както трябва, ама като съм свикнал на другите броячи, щях да си утрепя почивката и пак нищо нямаше да стане.
          Брава 1.6 16V ELX
          Пунто 1.2 60 S.S.Cult - на жената

          Коментар


            #6
            Mitko написа:
            bright написа:
            Crash73, обади ми си когато си във Варна да те почерпя от сърце!!! Благодаря ти за съвета - всичко си работи както трябва, ама като съм свикнал на другите броячи, щях да си утрепя почивката и пак нищо нямаше да стане.
            И аз къде те пратих, ама нали на моето се нулира от раз
            Митко, сигурен ли си? На моето Типо се задържа 2-3 сек. ако искаш да го нулираш.
            Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
            Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
            BlueStorm transforms . . .
            . . . !!!

            Коментар


              #7
              И на моето типо се задържа 2-3 секунди за да се нулира!Може би има някаква разлика между моделите незнам
              A20DTH ЖТД ама не баш
              1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
              Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

              Коментар


                #8
                То като се замисля и моето е така... Задържам 2-3сек. и тогава се нулира. А аз досега си мислех че не хваща всеки път.
                FIAT Tipo 1,4mi - EX
                Alfa Romeo 146ti - EX
                Alfa Romeo 156 2,4JTD

                Коментар


                  #9
                  bright написа:
                  Crash73, обади ми си когато си във Варна да те почерпя от сърце!!! Благодаря ти за съвета - всичко си работи както трябва, ама като съм свикнал на другите броячи, щях да си утрепя почивката и пак нищо нямаше да стане.
                  Нямаш грижи И аз в началото като тебе си помислих че е развалено, но след като разбрах че станциите на радиото се запаметяват със задържане на копчето за 2-3 сек., пробвах така и на брояча... и взе че се получи!
                  1997 Brava 1.6, 16V

                  Коментар


                    #10
                    Абсолютно, както казва Crash73, и аз бях се засилил да разглобявам... добре че един път задържах 2-3 секунди и се нулира. После прочетох ръководството и там го пишеше...Както казваме в нашия занаят: Два дни дебъгване спестява цял час четене на хелп
                    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                    http://forum.fiat-bg.org

                    Коментар


                      #11
                      ХА-ХА-ХА-ХА-ХА Всичко е добре когато свършва добре
                      Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                      Коментар

                      Working...
                      X