Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой е по бърз??

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кой е по бърз??

    BMW 318 срещу Фиат Купе 1.8 16V ?Темата е за тукМодераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Ама един срещу друг или... ?!

    Коментар


      #3
      Ако е 318 Is може да се опъне, ама пак ще го биешАко е 318 115 коня няма смисъл ще е смешно :D
      VTS 16V

      Коментар


        #4
        Re: Кой е по бърз

        BRASNA4A написа:
        BMW 318 срещу Фиат Купе 1.8 16V ?Темата е за тукМодераторски екип на fiat-bg.org
        :P :P :P Фиата бие калибра 150 коня па камо ли бмв 318 направо смешна работа :P :P
        BRAVO-HGT PUNTO-1.2 16V SPORTING

        Коментар


          #5
          Re: Кой е по бърз

          да убива я калибрата, ама от смях, айде малко по-сериозно децата
          ex Fiat Bravo GT

          Коментар


            #6
            Re: Кой е по бърз

            ivo098 написа:
            да убива я калибрата, ама от смях, айде малко по-сериозно децата
            Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

            Коментар


              #7
              Фиата ускорява 0-100 за 9.2 сек а БМВ 318 is модел Е30 0-100 за 9.9 сек другите са по-слаби от този модел на БМВ, така че Фиата ще го дръпне ( ако и двете коли са в добро състояние и шофьорите карат горе-долу наравно, като умения )

              Коментар


                #8
                Това си е риторичен въпрос, влез в Vbox и виж. Там има достатъчно клипчета, пък и да ти кажа досега BMW не ме е дърпало, особенно 318.
                fiat coupe 2.0 16V

                Коментар


                  #9
                  1

                  Със калибра не съм се пробвал, но 318 го разпорих не мога да кажа с колко метра може би 10-15, а с 320 се дърпахме в града от сточна гара до тунела при положение, че тръгнах 2-ри зад него още на 2-ра го застигнах, приятелката му може и да му е тежала не приемам това за извинение и да си признае кой е !!!!!! червено бмв 320 с черни прагове и с дигната задница.

                  Коментар


                    #10
                    преди 7 дена се пробвах с 318 - старт от място и мога да кажа че само ми гледа емблемата фиат отзад как се отдалечава - така че 318 няма шанс срещу КУПЕ Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Yellow_Flash_Colorz_PDT_06

                    Коментар


                      #11
                      Айде сега ivo98 и разбирача от РусИ пак да се смеят
                      Understeer - when you hit the wall with the front of the car. Oversteer - when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower - how fast you hit the wall. Torque - how far you take the wall with you.

                      Коментар


                        #12
                        abarth77 написа:
                        Айде сега ivo98 и разбирача от РусИ пак да се смеят
                        Ей тарикат ,това дет си го написал ако значи Русе значи трябва да отидеш на лекар.Въобще не ми е ясно за какво си го пуснал тоя пост Да земиш да ми разясниш,а Не се притеснявай аз се смея много добре,ама в момента не знам защо трябва да се смея
                        Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                        Коментар


                          #13
                          Re: Кой е по бърз

                          momo-wrc написа:
                          BRASNA4A написа:
                          BMW 318 срещу Фиат Купе 1.8 16V ?Темата е за тукМодераторски екип на fiat-bg.org
                          :P :P :P Фиата бие калибра 150 коня па камо ли бмв 318 направо смешна работа :P :P
                          купето бие калибрата колкото твойто издухано браво ще ме бие мен....и тук искам да кажа, че неслугувам на никоя марка... нито съм сектант... просто фиат правят маняшки ТУРБО мотори... другите са талаш...всичко започва от УНО ТУРБО и Делта Интеграле... тва е....
                          GTV 01', GTV 99', Spider 98'

                          ex: 145QV 97'

                          Коментар


                            #14
                            Re: 1

                            BRASNA4A написа:
                            Със калибра не съм се пробвал, но 318 го разпорих не мога да кажа с колко метра може би 10-15, а с 320 се дърпахме в града от сточна гара до тунела при положение, че тръгнах 2-ри зад него още на 2-ра го застигнах, приятелката му може и да му е тежала не приемам това за извинение и да си признае кой е !!!!!! червено бмв 320 с черни прагове и с дигната задница.
                            Това БМВ и аз го шамаросах,но от другата страна на тунела.Беше около 22,30.Видя ми се ,че го кара някаква кака,но може и да бъркам.
                            Octavia RS
                            Evo 10-служебната играчка.

                            Коментар


                              #15
                              1

                              Това бмв което го дръпнах го караше някво момче и една мацка се возеше до него ,тои за тва се налъха и ме гони чак до тунела мислех че варви много повече от това което показа 320и ако е било такова а не е само емблемата на 320 :D

                              Коментар

                              Working...
                              X