Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с обезвъздушаването на Уно 70 sx i.e

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с обезвъздушаването на Уно 70 sx i.e

    Уважаеми колеги, смених предни накладки(само отляво) и после тръгнаха проблемите. Обезвъдуших уж, както и преди съм го правил и просто спирачките започнаха да работят на 50%Отидох до един сервиз, оня набързо ме обработи с 25 кинта и вика готов си....Карам аз и почти същото, връщам се и го питам, а той -"кат минеш 20-30 км. ще се оправят " Теглих му една и си тръгнах. Един друг пък ми предложи да сменям всичко (а то всичко ми е ново-апарати маркучи и.т.н),само предни ляви ми бяха останали за смяна.Много ще съм благодарен, ако някой ме свитне как да го осъществя туй обезвъздушаване Благодаря ви предварително!
    Fiat uno 70 SXie

    #2
    Re: Проблем с обезвъздушаването на Уно 70 sx i.e

    goodye написа:
    Уважаеми колеги, смених предни накладки(само отляво) и после тръгнаха проблемите. Обезвъдуших уж, както и преди съм го правил и просто спирачките започнаха да работят на 50%Отидох до един сервиз, оня набързо ме обработи с 25 кинта и вика готов си....Карам аз и почти същото, връщам се и го питам, а той -"кат минеш 20-30 км. ще се оправят " Теглих му една и си тръгнах. Един друг пък ми предложи да сменям всичко (а то всичко ми е ново-апарати маркучи и.т.н),само предни ляви ми бяха останали за смяна.Много ще съм благодарен, ако някой ме свитне как да го осъществя туй обезвъздушаване Благодаря ви предварително!
    колега обезвъздушаването се прави както на всяка друга кола, но ми е чудно защо сменяш само от едната страна накладки като те си се продават за двете предни колела комплект и другото ми е чудно, защо след смяна на накладки се налага да обезвъздушаваш системата
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      Колега,да не би при смяна на накладките да си омаслил диска?А и наистина,защо си обезвъздушавал?
      Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

      Коментар


        #4
        Re: Проблем с обезвъздушаването на Уно 70 sx i.e

        Смених ги само отляво,защото предишния ден тамън стигнах до тях и заваля. А обезвъздушавах,защото свалих апарата ,че нещо ме съняваше исках да го погледна .
        Fiat uno 70 SXie

        Коментар

        Working...
        X