Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имало интересни бегачки в Русе

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Имало интересни бегачки в Русе

    Тука един юзър твърди че в Русе имало бегачки-италиянки вървящи на бензин че и на газ(пропан-бутан) "svetoslav_iv" : КОЛЕГА ИВАНКО РС ТИ КАТО ТОЛКОВА ПРЕТЕНДИРАШ ЧЕ КАРАШ БЕГАЧКИ МОГАЛИ ДА ТЕ ПОПИТАМ ЕДНО ? ЗАЩО Я КАРАШ НА ГАЗ И ТОВА ВАЩО ПРОСЛОВУТО ПУНТО ИЛИ ТИПО ЛИ БЕШЕ НЗ ГО ЗНАЕМ ЩО ЗА СТОКА Е!!!УЖ МНОГО ВАРВЯЛО А ПАК ЕДНО КОМБИ МУ ПОКАЗА ЧЕ НЕВАРВИ ХИЧ ДАЖЕ,ДА НЕ КАЗВАМ КОМБИТО С КАКЪВ МОТОР Е?"За правописа и словореда на колегата не нося отговорност,явно има само 8-ми завършен клас(защото има шофьорска книжка,а нея я дават при завършен 8-ми)Интересно втората съм я виждал,ама първата ми убягва Още по-интересно е това комби,което явно се оказва някакъв призрак,щото никой не го е виждал Така че,колегите които имат някакво инфо и снимки на въпросните бегачки ,моля да споделят
    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

    #2
    Re: Имало интересни бегачки в Русе

    ivanko_rs написа:
    Така че,колегите които имат някакво инфо и снимки на въпросните бегачки ,моля да споделят
    Току що се свързах с Продуцентитете от БТВ на предаването ЯСНОВИДЦИ Е те това ще е задачата другият вторник в шоуто По не потвърдена информация от Сова5 очаква се засилен медиен инерес ( грубо окло 4 200 000......4 300 000 зрители това без Он-лине телевизионите )

    Коментар


      #3
      Тва ще да е някоя суперсекретна военна разработка.....А пък и ти кво се фалиш с твоето Типо.Сякаш е Седичи
      I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

      Коментар


        #4
        avvasilev написа:
        Тва ще да е някоя суперсекретна военна разработка.....А пък и ти кво се фалиш с твоето Типо.Сякаш е Седичи
        Абрей колега,объркал си темата,поста ти е за другата тема
        Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

        Коментар


          #5
          Re: Имало интересни бегачки в Русе

          ivanko_rs написа:
          Тука един юзър твърди че в Русе имало бегачки-италиянки вървящи на бензин че и на газ(пропан-бутан) "svetoslav_iv" : КОЛЕГА ИВАНКО РС ТИ КАТО ТОЛКОВА ПРЕТЕНДИРАШ ЧЕ КАРАШ БЕГАЧКИ МОГАЛИ ДА ТЕ ПОПИТАМ ЕДНО ? ЗАЩО Я КАРАШ НА ГАЗ И ТОВА ВАЩО ПРОСЛОВУТО ПУНТО ИЛИ ТИПО ЛИ БЕШЕ НЗ ГО ЗНАЕМ ЩО ЗА СТОКА Е!!!УЖ МНОГО ВАРВЯЛО А ПАК ЕДНО КОМБИ МУ ПОКАЗА ЧЕ НЕВАРВИ ХИЧ ДАЖЕ,ДА НЕ КАЗВАМ КОМБИТО С КАКЪВ МОТОР Е?"За правописа и словореда на колегата не нося отговорност,явно има само 8-ми завършен клас(защото има шофьорска книжка,а нея я дават при завършен 8-ми)Интересно втората съм я виждал,ама първата ми убягва Още по-интересно е това комби,което явно се оказва някакъв призрак,щото никой не го е виждал Така че,колегите които имат някакво инфо и снимки на въпросните бегачки ,моля да споделят
          Аз имам снимка на едната бегачка
          BMW E90 320D
          ех. FIAT COUPE 2.0 16V
          ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
          ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

          Коментар


            #6
            Re: Имало интересни бегачки в Русе

            ivanko_rs написа:
            Тука един юзър твърди че в Русе имало бегачки-италиянки вървящи на бензин че и на газ(пропан-бутан) "svetoslav_iv" : КОЛЕГА ИВАНКО РС ТИ КАТО ТОЛКОВА ПРЕТЕНДИРАШ ЧЕ КАРАШ БЕГАЧКИ МОГАЛИ ДА ТЕ ПОПИТАМ ЕДНО ? ЗАЩО Я КАРАШ НА ГАЗ И ТОВА ВАЩО ПРОСЛОВУТО ПУНТО ИЛИ ТИПО ЛИ БЕШЕ НЗ ГО ЗНАЕМ ЩО ЗА СТОКА Е!!!УЖ МНОГО ВАРВЯЛО А ПАК ЕДНО КОМБИ МУ ПОКАЗА ЧЕ НЕВАРВИ ХИЧ ДАЖЕ,ДА НЕ КАЗВАМ КОМБИТО С КАКЪВ МОТОР Е?"За правописа и словореда на колегата не нося отговорност,явно има само 8-ми завършен клас(защото има шофьорска книжка,а нея я дават при завършен 8-ми)Интересно втората съм я виждал,ама първата ми убягва Още по-интересно е това комби,което явно се оказва някакъв призрак,щото никой не го е виждал Така че,колегите които имат някакво инфо и снимки на въпросните бегачки ,моля да споделят
            Хм ..... Абе аз още си мълча за пропан-бутана, ама май знам кой, от къде пазарува консумативи за газовата си уредба и уж сме яки тунери пък ни настройват колите едни хора от един друг град /не е Русе/ дето едва ли ще извадят сносна кола скоро ама нейсе
            ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

            Коментар


              #7
              Re: Имало интересни бегачки в Русе

              idm написа:
              ivanko_rs написа:
              Така че,колегите които имат някакво инфо и снимки на въпросните бегачки ,моля да споделят
              Току що се свързах с Продуцентитете от БТВ на предаването ЯСНОВИДЦИ Е те това ще е задачата другият вторник в шоуто По не потвърдена информация от Сова5 очаква се засилен медиен инерес ( грубо окло 4 200 000......4 300 000 зрители това без Он-лине телевизионите )
              Сори ама ти заключиха темата "4х4" та един съвет още да ди дам ако приемеш де! Турбинирането верно не е трудна работа "Ве" особено, ако ще се турбинираш от към багажника, както колегата с кулера А и за вертикалното излитане: Поне в багажника място има много - насочи студената част на "въздухонадувката" да въздухонадува надолу и така ще излиташ вертикално по-лесно "Ве" Е малко задницата първа ще се отлепя ма после и предницата ще тръгва след нея тя въздухонадувката ще въздухонадува - яко няя проблеми! Айде успех пуснете си там от Русе друга темичка да видим как излиташ вертикално "Ве" Даже на с. Острово има летище и там мое да дойдеш някой път да излетиш вертикално Мисля, че поста е актуален за темата все пак заглавието е "Имало интересни бегачки в Русе" Е тази дето с Idm я коментираме съвсем на място /според мен/ в тази тема може да стане даже най - интересната бегачка в БГ
              ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

              Коментар


                #8
                Re: Имало интересни бегачки в Русе

                2000 20v turbo написа:
                Даже на с. Острово има летище и там мое да дойдеш някой път да излетиш вертикално
                Ти от там ли си че ги знаеш тия работи ( не че мен ме бърка )А между другото само да ти кажа че около Русе има доста повече летища Аз се сещам за поне 3

                Коментар


                  #9
                  Re: Имало интересни бегачки в Русе

                  idm написа:
                  2000 20v turbo написа:
                  Даже на с. Острово има летище и там мое да дойдеш някой път да излетиш вертикално
                  Ти от там ли си че ги знаеш тия работи ( не че мен ме бърка )А между другото само да ти кажа че около Русе има доста повече летища Аз се сещам за поне 3
                  Не, че те бърка верно ама ако все пак настояваш не не съм от там. Работя в Търговище, живея на друго място Иванко РС има "агенти" там - питай го помагат му по Дедъра и му казват коя кола колко върви! Пък с тез трите летища около Русе що ти е вертикално да излиташ бе човек! Излитай си, както си му е реда Ма като гледам с какво трябва да излетиш май трите летища едно след друго да ги наредим - трудна работа! Освен ако ти е по-гоуемичък багажника да сложиш още няколко въздухо.... кво им викаше там! Междувременно харесвате ми как се подкрепяте русенските фенове - поне тука във форумите мноо ще ми е кеф, ако освен във виртуалния и в реалния свят сте така Това последното съвсем сериозно го пиша
                  ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                  Коментар


                    #10
                    Re: Имало интересни бегачки в Русе

                    2000 20v turbo написа:
                    Междувременно харесвате ми как се подкрепяте русенските фенове - поне тука във форумите мноо ще ми е кеф, ако освен във виртуалния и в реалния свят сте така Това последното съвсем сериозно го пиша
                    Повярвай ми така е Подкрепяме се навсякъде във всяко едно отношение

                    Коментар


                      #11
                      Re: Имало интересни бегачки в Русе

                      2000 20v turbo написа:
                      idm написа:
                      2000 20v turbo написа:
                      Даже на с. Острово има летище и там мое да дойдеш някой път да излетиш вертикално
                      Ти от там ли си че ги знаеш тия работи ( не че мен ме бърка )А между другото само да ти кажа че около Русе има доста повече летища Аз се сещам за поне 3
                      Не, че те бърка верно ама ако все пак настояваш не не съм от там. Работя в Търговище, живея на друго място Иванко РС има "агенти" там - питай го помагат му по Дедъра и му казват коя кола колко върви! Пък с тез трите летища около Русе що ти е вертикално да излиташ бе човек! Излитай си, както си му е реда Ма като гледам с какво трябва да излетиш май трите летища едно след друго да ги наредим - трудна работа! Освен ако ти е по-гоуемичък багажника да сложиш още няколко въздухо.... кво им викаше там! Междувременно харесвате ми как се подкрепяте русенските фенове - поне тука във форумите мноо ще ми е кеф, ако освен във виртуалния и в реалния свят сте така Това последното съвсем сериозно го пиша
                      Ами колега, за това което питаш има толкова прост отговор. Просто погледни темата за срещите в Русе и ще престанеш да задаваш отговори. Хайде поздрави от още един сектант.
                      Ex: Fiat Tipo 1.4 карб. с АГУ
                      Fiat Marea Weekend 1.9 JTD, 2000 г.-много вярна и послушна беше
                      Citroen Xsara Picasso 1.6 16V, 109 HP, 2007 с ГИ-

                      Коментар


                        #12
                        На някоя среща ще дойда тайничко да не ме познаете кой съм, че знам ли Ви....
                        ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                        Коментар


                          #13
                          HGT

                          хаха защо тайно ще отидем като бели хора дасе видим запознаем с колеги те.ако нямат нищо против естественно :D
                          2000.16v.TURBO
                          http://vbox7.com/play:7cbebdda
                          http://www.vbox7.com/play:af1b159e

                          Коментар


                            #14
                            Сига малко ша ви порицая ама се отплеснахте от темата Колеги,туй че се хапем по форума,не значи че хапем и наживо(без подбуда де),така че като решите идвате Колега 2.0 20 турбо,моя човек в Попово е най-добрия настройчик на газови уредби когото познавам,а ако не знаеш турбо автомобил доста трудно се настройва на газ Към колегата Светослав ,ами карам си я на газ щото не съм богат да давам 2.3ххх лв за литър бензин,отгоре на това скоро ще се премине на газов инжекцион и тогава ще стават много "интересни мапвания" повярвай и вървенето естествено ще бъде доста по-добро от на бензин.Не че не прицепвам тарикатите на бензин де а и колата ми е ежедневка ,а не БЕГАЧКА Айде по-темата и без отклонения
                            Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                            Коментар


                              #15
                              -

                              ок, колега съгласявам се с теб, а колко парички струва инжекциона ориентировачно, ако можеш да кажеж една цена.
                              2000.16v.TURBO
                              http://vbox7.com/play:7cbebdda
                              http://www.vbox7.com/play:af1b159e

                              Коментар

                              Working...
                              X