Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Уикенд среща за феновете на FIAT !!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Уикенд среща за феновете на FIAT !!!

    Уважаеми приятели и почитатели на FIAT,каним ви на купон на Витоша в хотел Хюндай на 29.10.2005 година около 19.00 часа. Хотела се намира над Драгалевци,посока Алеко. Ако си задавате въпроса защо,просто елате. Ако някой желае нощувка и има въпроси,да пише на ЛС.
    Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
    Трезвен ТУК не пиша!
    Un Italiano Vero

    #2
    Туй се очертава да е новия "Вакарел"- ли...шегувам се....там сме, разбира се.

    Коментар


      #3
      Приветствам идеята, ще дойда! :D
      Типо 1.6

      Коментар


        #4
        Честит рожден ден www.fiat-bg.org
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар


          #5
          честито

          Честито на форума, да е здрав, учтив и сексуално активен модератора.Да не опира до мен и до мои колеги.Ако тръгне Бравото/спукан радиатор/ ще дойда. Благодаря на Веско от Бургас и Христо от Ямбол за протегнатата ръка.Д-р Боримир-Бари Ф.

          Коментар


            #6
            Честито и от мен.
            FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

            Коментар


              #7
              Колеги,благодарим на всички!!!Бихме искали да знаем горе-долу кои от потребителите ще дойдат на събитието.Пък и кой ще спинка за да направим резервации. Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
              Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
              Трезвен ТУК не пиша!
              Un Italiano Vero

              Коментар


                #8
                Аз съм ясен...че и си платих вече...даже...така че колеги, давайте.....и тук да допълня че в багажника на темпрата се "помещават" 2 литра кайсиева силистренска ракия....

                Коментар


                  #9
                  И аз да се присъединя на форума. За времето, откакто съм член доста полезна информация съм научил И на Митко и на всички остали колеги именници днес: Всичко най-добро им желая и приятно и безаварийно патуване с красивите италианки И наздраве:
                  FIAT Bravo 1.6 16V '97

                  Коментар


                    #10
                    Честито !!!! да ни е пълен форума още поне ................................................. години Догодина 2000 активни фенове на марката да има регистрирани !!!
                    lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
                    ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
                    Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

                    Коментар


                      #11
                      Честито и от мен!!! Разбрах за този форум преди около 2 месеца, и още след първото ми посещение тук, останах много доволен от качеството и нивото! За съжаление няма да мога да се присъединя към сбирката, но ви пожелавам да си изкарате приятно и весело! Пожелавам на целия екип, и на всички колеги от безаварийно и приятно пътуване!
                      1997 Brava 1.6, 16V

                      Коментар


                        #12
                        Пьрво честито на всички именници а сега и на клуба ни--пожелавам му все така да расте и да не "старее".... !!!!! А за сьбирането в сьбота не знам дали ще успея-в петьк ще влизам и аз в бокса/предница и нови обувки след това.../. Ако успея бройте и мен...
                        Croma 2.0 ie
                        www.italcars.org

                        Коментар


                          #13
                          Честито и от мен и от феновете от клуб Ланча,които помогнаха този САЙТ да същесвува и следващата сряда ви чакаме на ЕКО-то и много години да продължава да съществува.
                          Lancia Delta 2.0 16v

                          Коментар


                            #14
                            Честита ни годинка и от мен Yellow_Flash_Colorz_PDT_12 Нека фен клуба ни се да равива все повече за напред с общите ни усилия Много бих се радвала,ако видя много фенове на купона

                            Коментар


                              #15
                              Прикачени файлове

                              Коментар

                              Working...
                              X