Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Punto Mk.II 1.2 8V vs 16V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Punto Mk.II 1.2 8V vs 16V

    Днес задминах един приятел с 16-клапаново пунто, беше спрял ... после на светофара бавно бавно дойде зад мен (червено беше)... След като приятелката му прочете надписа, който получих от Пхоени... и той й каза нещо (нещо от рода на "знам, аз го познавам" ) ... та след това тръгнахме и аз натиснах и излязох далеч пред него... тогава се усети и на следващия светофар пак беше зад мен ... е тогава на околовръстното беше простооо ... натискам аз до край, включвам втора пак докрай и пред мене има кола (малко го дръпнах на първа и втора) ... така той ме настигна ... колат... голфа се дръпна, натиснах газ до край както карах с 4500 оборота и на 5000 смених ... давам пак газ до край, ама той плътно зад мене, не му виждам номера в огледалото :D като задминах 2-3 коли имаше място и минах в дясна лента ... тогава той ме изпревари и така дръпна напрееед ... все едно кара корса 1.4 16V :D мааалко по малко го настигнах, но явно той спря да натиска ... както и да е, явно 16V е много по-бързо от 8V ...

    #2
    поне по каталожни данни го дават да нямаш никъв шанс,поне си се убедил
    F.I.A.T-fix it again tomorrow xaxaxaxa

    Коментар


      #3
      От коя генерация беше Пунтото, твоята или моята?
      Understeer - when you hit the wall with the front of the car. Oversteer - when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower - how fast you hit the wall. Torque - how far you take the wall with you.

      Коментар


        #4
        1:1 с мойто само 8 дупки в повече на главата :D

        Коментар


          #5
          kiler_4o написа:
          1:1 с мойто само 8 дупки в повече на главата :D
          Не само дупки....
          BMW E90 320D
          ех. FIAT COUPE 2.0 16V
          ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
          ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

          Коментар


            #6
            Ако беше срещнал 1.2 16v от предната генерация щеше отдалеч да му гледаш задните стопове
            Understeer - when you hit the wall with the front of the car. Oversteer - when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower - how fast you hit the wall. Torque - how far you take the wall with you.

            Коментар


              #7
              Днес се засякохме на един светофар (той беше с някаква баничарка) и като му казах, че много върви каза, че е с чип

              Коментар


                #8
                Re: Fiat Punto Mk.II 1.2 8V vs 16V

                kiler_4o написа:
                ... както и да е, явно 16V е много по-бързо от 8V ...
                Явно
                Bravo 1.6 16v

                Коментар


                  #9
                  нали няма хаир от чип на мълак мотор :D
                  F.I.A.T-fix it again tomorrow xaxaxaxa

                  Коментар


                    #10
                    какъв цвят беше ??? да не би да е черно ?

                    Коментар

                    Working...
                    X