Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Цирк с полицаи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Цирк с полицаи

    Следната история е съвсем истинска. Значи, в четвъртък излизаме с колеги да пийнем. Аз обаче съм с колата и пия бирички, за да няма проблеми. Разхвърлях колегите и се прибирам към дружба с един дето живее до нас. Карамам аз по Цариградско, посока от Орлов мост и слизам на 4-ти километър за да завия към дружба. И на кръговото двама малоумници с фуражки и полицейска астра - викам си полицаи ще да са и казвам на колегата - "Сега ще ме спрат 100%". Приближавам се и никаква реакция от тяхна страна, докато не се доближих достатъчно, за да ми видят регистрацията - Пазарджик. В тоя момент единия изкочи с бързината на ниджа с разстройство и ме спря. пробва ме първо и ме пита защо карам с изтекъл акт. Аз уточнявам че е удължен - не бил видял. Да си дойдем на приказката - алкохолна проба. - Нали знаеш, че новите апарати са с памет - ми вика единия. Един вид каквото покаже това е, след това не могат нищо за направят за мен. - Знам - отговарям аз, а той продължава да е загрижен за мен: - Над 0.5 промола оставаш без книжка, над 1.2 направо те задържаме! - И това го знам - продължавам да упорствам аз, сигурен че съм в нормата. - Ето почвам да те записвам че ще даваш проба! - Почвай, няма проблеми. - Добре ела с мен до багажника.Отивам аз и той идва и почва да рови нещо и вика: - Ей - започва да се тюхка - дрегера го няма, сигурно е при колегите. Сега ще им се обадя да го донесат, ти иди изчакай в колата, че е студено.Отивам аз към колата и здраво ме напушва смях, ама запазвам самообладание. Сядам да чакам дрегера, а колегата пуши отвън. След малко другия идва и ми вика: - Ето ти документите да не те бавим, че колегите не могат да дойдат. Мисля, че коментари не са нужни
    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

    #2
    И колко бирички мислиш, че можеш да изпиеш за да си под 0.5? Аз си мисля, че треа да си доволен, че не са имали дрегер...
    KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
    Land Rover Discovery 2.5TD '94
    EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
    EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
    EX: Fiat Regata 1.7D '84

    Коментар


      #3
      Батко, аз съм 100 кг пия две бири, не чувствам замаяност, но 0.6 като нищо показва. Така че една бира може, но не й повече. Катаджиите ги заеби, книжката пак ще си я вземеш. Но недай си Боже убиеш някой после цял живот ще ти тежи на съвестта...
      www.CarProfi-BG.com
      Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
      Зареждане и ремонт на автоклиматици.
      Най-атрактивните цени в София!

      Коментар


        #4
        Scorpion_BV написа:
        И колко бирички мислиш, че можеш да изпиеш за да си под 0.5? Аз си мисля, че треа да си доволен, че не са имали дрегер...
        Зависи от човека. Аз съм 70кг и след две бири, около половин час след това дрегера отчете точно 0.00, така че е много относително явно, до човек си е.
        Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
        Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

        Коментар


          #5
          Абе много е относително. Аз съм близо 90 кг. Един път фраснах една биричка, (понеже не бях пил отдавна абсолютно никакъв алкохол очите ми светнаха) и тръгнах да се прибирам. Слънчогледа, спирам. Ще духаш на дрегера, викам давай го. Забелязал съм, че на бирите пише 0.250 % . И съм си спокоен. Дуфтим аз, онова като се замисли (хем беше след близо час и половина) и изведнъж се изсра 0.30. Много ми беше странно как стана ама е.

          Коментар


            #6
            Абе аз на една биричка не можах да паркирам пред входа и се наложи на 20 метра встрани да паркирам където имаше място.6 пъти се намъквах назад, нещо което по принцип правя с една маневре, тогава ми се стори някак странно.На 2 бири и вече викам дринк ен драйв.
            Пеш
            ----
            Ex Peugeot 206 -Служебен
            ----
            Ex Brava 1.6 16V ELX

            Коментар


              #7
              toshe написа:
              Абе аз на една биричка не можах да паркирам пред входа и се наложи на 20 метра встрани да паркирам където имаше място.6 пъти се намъквах назад, нещо което по принцип правя с една маневре, тогава ми се стори някак странно.На 2 бири и вече викам дринк ен драйв.
              Спорили сме с приятели на тази тема и стигнахме до извода ,че всичко е до метаболизма , не до килограмите
              "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
              "What do you do to help save the world?"

              Коментар


                #8
                Въпрос на метаболизам е наистина. Имам 2 крайности приятели. Единия е "шушулка" (значи казвам това повече никога няма да го правя, ако трябва и пеша ще се прибирам ама никога повече така) и слушайте случка. Ходихме една Нова Година с едни приятели в няква хижа в планината. И тоя въпросния приятел с напикани пълни гащи с ако и мокри дрехи е не повече от 50 кг. Та пича, понеже беше резервирал ресторант на майната си, и от хотела до ресторанта не може пеша и ще ходим с коли. таксита няма. Говорим горе високо в планината на майната си. И отивам до неговата стая 2 часа преди да тръгнем да се доразберем нещо, и го гледам, нашия отворил едно шишенце с водчица и цица. Говорим за голямата Финландия. Малко се попритесних, направих му забележка, той вика, няма ядове. Съжалих, че не съм си взел книжката, защото аз рядко пия и да карам аз. Когато тръгнахме, от шишето нямаше почти нищо. Гледам го, ни му светят очите, ни фъфли, не залита, абе същия като преди. Тръгваме с колата и като влезнах вътре (една стара тройка БМВ) и си я беше пригодил за дълъг път. Барчета марчета, има къде да си сложиш чинийка със салатка, и извади и една чаша водка пластмасова докато кара. Гледам го, джасна я почти на екс. И нищо му няма. Там на вечерята се разби да пие. 3-ма души изпиха близо 2 бутилки финландия (като 1 е анонимен алкохолик, а другия е само да топне езичето). Добре че останахме до сутринта и на сутринта жена му ни закара. Ама мисълта ми е, 50 кг , пие като разпран, почти не ходи да пикае, кажи речи всичко си остана в него и дори не залиташе. А пък другата крайност е един приятел на който му викаме Кольо Гърчавото (много е гърчав, като не е ял цял ден е около 130 кг +/- 10 кг). Е отидехме един път на пицария, и пича от бира и половина (верно първата халба беше половинка ама втората беше малка 250 и не я изпи и до края) и почна да клюфка с главата.

                Коментар


                  #9
                  не знам от какво зависи, ама ми се е случвало една бутилка водка да изпия и нищо ми няма, а друг път от 2 бири и под масата :D Yellow_Flash_Colorz_PDT_29 П.П за предпочитане е да не се кара в такова състояние, щото си мислиш, че не си пиян, ама реакциите ти са вече други
                  FIAT ili FERRARI se tam
                  FIAT UNO 1.0 i.e fire 45 h/p
                  FIAT BRAVO 1.6 16v 103 h/p
                  FIAT BRAVO II 1.9 multijet 16v 150 h/p

                  Коментар


                    #10
                    Нали, без малко всичките ще ги ликвидираш на пътя... Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Познато, добре, че в такива случаи се возя, че човек почва много да си вярва...
                    www.CarProfi-BG.com
                    Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
                    Зареждане и ремонт на автоклиматици.
                    Най-атрактивните цени в София!

                    Коментар


                      #11
                      marto_8 написа:
                      незнам от какво зависи ама ми се е случвало една бутилка водка да изпия и нищо ми няма а друг път от 2 бири и под масата :D Yellow_Flash_Colorz_PDT_29 П.П за предпочитане е да не се кара в такова състояние щото си мислиш че не си пиян ама реакциите ти са вече други
                      Пил си 1 бутилка, и нищо ти няма. Нито часовника, нито маратониките, нито ....

                      Коментар


                        #12
                        ////Punto//// написа:
                        marto_8 написа:
                        незнам от какво зависи ама ми се е случвало една бутилка водка да изпия и нищо ми няма а друг път от 2 бири и под масата :D Yellow_Flash_Colorz_PDT_29 П.П за предпочитане е да не се кара в такова състояние щото си мислиш че не си пиян ама реакциите ти са вече други
                        Пил си 1 бутилка, и нищо ти няма. Нито часовника, нито маратониките, нито ....
                        Ха ха ха ха
                        "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
                        "What do you do to help save the world?"

                        Коментар


                          #13
                          Като ти гледам врата едва ли си 100 кила най-много да си 85 до 90кг
                          Хората са като свинете даже прасетата са по-човечни!

                          Коментар


                            #14
                            Аз качвам на коремче, не на вратленце
                            www.CarProfi-BG.com
                            Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
                            Зареждане и ремонт на автоклиматици.
                            Най-атрактивните цени в София!

                            Коментар


                              #15
                              2 бири ( средностатистическата БГ бира е между 4 и 5 алкохолни градуса) се равняват съвсем грубо на 100-120 г. водка.А за метаболизма си е вярно.
                              Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                              ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                              Коментар

                              Working...
                              X