Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Punto - пращяща тонколона

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Punto - пращяща тонколона

    Здравейте, имам отскоро фиат пунто (95г.), със стереокасетофон (Pioneer), но едната колона (предна) пращи. Понеже не разбирам нищо от техника, моля дайте съвет какво трябва да купя (нова тонколона или само високоговорител) и къде се продават такива джаджи (и дали мога да я сменя сама или е сложно)?Благодря Ви предварително за помощта.Поздрави,heraldita
    Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

    #2
    Re: Punto - пращяща тонколона

    Mitko написа:
    Смяната е лесна, но някой собственик на Пунто трябва да каже как точно се сваля капачката на говорителя.
    Отвива се болтчето на решетката/ключ-вътрешен шестограм/ ,надига се леко и се издърпва по посока на болтчето да освободи зъбчето- и се вади-това е ! Успех !
    Ex. Grande Punto Driver

    Коментар


      #3
      купуваш нови-мънички са за отпред затова иди в магазина с старата но искаи по силни защото тези не са от наи добрите!иначе като съвет-изрежи кората и сложи нещо добро за отзад-елипси(ако имаш възможност)-повярваи ми-саунда е невероятен-има страхотна акустика(личен опит успех
      Fiat Punto 1.1моно 95г.-Няма го вече
      Alfa Romeo 146 1.9JTD 99г.
      Alfa Romeo 155 1.7TS 93г.

      Коментар


        #4
        купуваш нови-мънички са за отпред затова иди в магазина с старата но искаи по силни защото тези не са от наи добрите!иначе като съвет-изрежи кората и сложи нещо добро за отзад-елипси(ако имаш възможност)-повярваи ми-саунда е невероятен-има страхотна акустика(личен опит успех
        Fiat Punto 1.1моно 95г.-Няма го вече
        Alfa Romeo 146 1.9JTD 99г.
        Alfa Romeo 155 1.7TS 93г.

        Коментар

        Working...
        X