Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Седем младежи загинаха на пътя Пловдив-Асеновград

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Седем младежи загинаха на пътя Пловдив-Асеновград

    Седем души загинаха на място тази сутрин при тежка катастрофа на Асеновградско шосе, станала малко след 5 часа, на метри от караулката. Четирима от изгорелите живи са момчета, три са момичета. При челният сблъсък на двете леки коли, в които пътували пострадалите, едната се възпламенява, подпалва другата, след което двата автомобила избухват в пламъци. Всички пътници в автомобилите са овъглени до неузнаваемост. Те са на възраст между 20 и 23 години. Движението в района на катастрофата е отцепено. На мястото на тежкия инцидент са служители на КАТ и Аварийният отряд на пожарната. Първоначално броят на жертвите е бил пет, но по-късно са извадени още две овъглени тела, казаха от дежурната на КАТ. Всичко е пепел, страшна трагедия, не може да се разбере какви марки са дори колите,каза дежурният. Оригинала: http://dariknews.bg/view_article.php...245127също и тук: http://bulgaria.actualno.com/news_159368.html

    #2
    Тъкмо мислих да пускам темата......."СТРАШНИЯТ СЪД" ли настана...какво ли....Нямам думи да изразя огорчението от това, което се случва по нашите пътища. Някаква прокоба, наказание ли е....незнам. Лошото е, че този страшен съд е за родителите на тези деца, които не знам дали да съдя, защото е възможно да имат вина за безотговорността, която не са успели да овладеят в децата си.....но пък ще бъдат белязани от нечовешката болка да загубиш детето си по най-нелепия и безумен начин. Смъртта на войниците по фронтовите линии поне е имала някакъв смисъл......а тук освен човешка и житейска трагедия, имаме и безмислен и ужасен край.....

    Коментар


      #3
      току що видях ужасната новина.отново няколко младежи загинаха.нямам думи
      Renault Laguna 1,9 dci 2002

      Коментар


        #4
        Тъкмо слушам по радиото,че е загинал 23 годишен мъж при друга катастрофа,друг блъснал жена на паркинг.Бях споменал в една друга тема,добре че нямам телевизор.

        Коментар


          #5
          Speachless....
          Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
          Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
          Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

          Коментар


            #6
            Цялата черна хроника се дължи на слободията. Келемета на по 17 години се качват зад волана на машини с много коне и без да умеят да реагират адекватно на ситуации мачкат педала на газта до ламарината. Не е мъжкарско да караш бясно, мъжкарско е да караш с позволената скорост. Всеки може да мачка педала на газта, но оказва се малко са тези, които УМЕЯТ да шофират.
            Steliyan's Life!
            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

            Коментар


              #7
              много неприятно...за съжаление нямат спиране...снощи например две момчета с някакъв таралясник бяха така ме изпревариха от дясно че се наложи да вляза в насрещното...на 100м от там имаше полицаи които дори не успяха да реагират да ги спрат въпреки че дори пресветнах с фарове няколко пъти и свирих...не искам да ви опиша с каква скорост влязоха в завоя до жп-гарата посока морска гара...за хората от варна е ясно...просто си летяха...и после четем черни хроники...трябва да забранят на хора под 22-3 години да шофират...и на хора над 65 също/или поне да държат тест/...
              Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
              BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
              BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

              Коментар


                #8
                Градски, дори вече се кефя на дупките - малко или много спомагат шофирането с ниска скорост... Но наистина нямат спирка ... Мен днес един ме изпревари отдясно в банкета на светофар с камери...
                Steliyan's Life!
                FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                Коментар


                  #9
                  jenshen73 написа:
                  Градски, дори вече се кефя на дупките - малко или много спомагат шофирането с ниска скорост... Но наистина нямат спирка ... Мен днес един ме изпревари отдясно в банкета на светофар с камери...
                  аами аз не им се радвам на дупките ама определено трябва да се мисли по сериозно за решение на проблема...щом камерите не ги плащат вече незнам...
                  Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                  BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                  BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                  Коментар


                    #10
                    Просто нямам думи, такава трагедия... И все млади хора... Днес след обяд минах покрай мястото, имаше само овъглени останки и пожарникарска пяна, колите бяха махнати. Но най-странното ми беше, че масово продължаваха да карат като във формула 1. И дори на връщане от Асеновград видях още една катастрофа, имаше доста смазан откъм шофьора фиат, но до колкото видях за късмет нямаше тежко пострадали. За къде бързат всички, за ония свят ли?!...
                    "Obviously you don't know, who are you fucking with!" /Blade/

                    Fiat Tempra 1.9 TDs
                    Subaru Legacy 2.0i

                    Коментар


                      #11
                      Наказанията не струват. Трябват Крумови закони, за да се овладее положението по пътищата.
                      Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                      Коментар


                        #12
                        Dido_Lyubenov написа:
                        Наказанията не струват. Трябват Крумови закони, за да се овладее положението в България.
                        ако ми позволиш да поправя поста ти...
                        Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                        BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                        BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                        Коментар


                          #13
                          Мир на праха им!Млади хора бяха,жалко че не можаха да си вземат поука от случилото се.

                          Коментар


                            #14
                            прасе, то ситуацията е, че акъла не е х*й да го набиеш. Ако беше така - Българина отдавна щеше да се е поучил от всичко случващо се... извън БГ също има катастрофи, също от глупост, но там поне малко или много има закони...
                            Steliyan's Life!
                            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                            Коментар


                              #15
                              Съгласен съм с теб че акъл и едни други работи не дойдат ли на време не ги чакай.Сега аз примерно карам малко по бърза кола обаче съм се кротнал от 3 години насам и максимално се стремя да не правя глупости каквито и да са.Ръчната спирачка я използвам само за паркиране и градско карам като швейцарска баба обаче това не решава проблема.Когато е станала катастрофата аз бях в Крумово и там бързо се разчу даже мислихме че може да е някой от селото.В крайна сметка селото отдъхна но Асеновград НЕ!Коментари ще продължава да има но няма да върнем младите хора.Дано има някакво възмездие за краткия им живот.Вчера и днес Асеновград е в траур!Внимавайте много около Пловдив има 2 изключително опасни пътища единия е точно този Пловдив-Асеновград а другия е Пловдив-Пазарджик.Разстоянието от Пловдив до Асеновград е 11 км. което с 60 км/ч е около 12-13 минути.А до Пазарджик е 30 минути нормално каране.Не си заслужава да вземеш това разстояние за 2 минути по малко и да си счупиш главата.

                              Коментар

                              Working...
                              X