Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Алфа GTV 2000, 82 г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Алфа GTV 2000, 82 г.

    Виж в раздел ретро.http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=26634Колега, браво за желанието и интересната кола за продажба но няма никакви данни за нея, също и цена!Модераторски екип на fiat-bg.org
    Прикачени файлове

    #2
    Абе колега какви са тия простотии бре!?!?!?Ти продаваш ли колата или си написал "Житие и страдание грешнаго Buch-а"!
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      продавам я.... а аз не мога да разбера ти шегуваш ли се или се е***аш....

      Коментар


        #4
        Buch написа:
        продавам я.... а аз не мога да разбера ти шегуваш ли се или се е***аш....
        И аз не мога да резбера същото за теб!Пуснал обява за продажба плеснал една снимка и писал виж раздел Ретро - отварям раздел Ретро и чета колко много си харесваш колата и на коя страна си пръднал на миналия Великден... Тука да не е шоуто на ясновидците за да разберем колко пари и искаш какво е състоянието на колата, характеристики обикновенно се дават при обяви за продажба и т.н.
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #5
          Дай повече снимки на колата, отвътре също ако може. И цена.
          Bravo 1.6 16v

          Коментар


            #6
            ето и повече данни

            Година на произвоство: 1982кубатура: 2000 куб. см.Мощност: 130 к.с.Километри: реални Цена: 3 600лв.Колата съм я купил преди година и шест месеца. Доколкото знам съм трети собственик. Колата е правена но доста некъдърно и има нужда от сериозна тенекиджийска работа. По принцип много са малко автомобилите във този вид, подлежащи на реставрация. Иначе колата си е изцяло окомплектована. Двигателя по думи на предишния собственик е след ремонт - сменени сегменти. Колата съм я карал и си мисля че двигателя е ок. Джантите от снимката са свалени иначе всичко е едно към едно. Имам и много резервни части за нея.
            Прикачени файлове

            Коментар


              #7
              еи таз кола да не е с автопилот или поради пределните и години волана се е изпарил :P
              Толкова е лесно да поправяш другите. Толкова е трудно да поправяш себе си

              Коментар


                #8
                няма ли фенове на стари автомобили в този форум?

                :D сигурно ви спира факта че няма волан :D .....има даже два волана - един оригинален (имитация на дърво, но е поизтъркан) и един неоригинален "тип спортен - кожен", който мен не ме кефи...свалих го защото имаше проблем с лостчето за мигачите....а пък взех че я снимах така...ако държите ще я снимам със волан А сега по - сериозно. Продавам я защото ми трябват пари, иначе не ми и се иска.....Предлагаха ми доста бартери за други коли, но не са ми нужни, имам общо 5 (в момента продавам още 3.....)По-скоро съм склонен да коментирам цената, при сериозен интерес

                Коментар


                  #9
                  нова цена

                  3 300 лева

                  Коментар


                    #10
                    твоята госпожа по математика е била поткупна щото гледам не познаваш цифрите май май а?

                    Коментар


                      #11
                      щото пък твоята по български език е била изрядна :D:D:Dуспех с продажбата

                      Fiat Bravo T-Jet 120

                      Коментар


                        #12
                        Колега ако не си го направил- пусни си обявата в http://clubalfaromeo.com/forum/index.phpМисля че ще има интерес.
                        Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                        ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                        Коментар


                          #13
                          мдаа

                          пусках колега, благодаря за съвета....., но този форум ми харесва повече ))

                          Коментар


                            #14
                            нова цена

                            3000

                            Коментар


                              #15
                              ??

                              .....няма ли любители на класическите модели в този форум???

                              Коментар

                              Working...
                              X