Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Очарование - София <-> Благоевград!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Очарование - София <-> Благоевград!

    Колеги, много се плюе за нашите пътища из страната и с основание!Но аз май ще съм първия, който е наистина доволен от въпросния път между София и Благоевград.Мога да ви кажа наистина един прекрасен път!Направо удоволствие да караш по него. Има хиляди знаци пред 5 метра едва ли не. Направо се побъркваш пътя ли да гледаш или знаците. Абсолютно всичко си е означено!Настилката бих казал много добра. По-добра от тази на родните ни магистрали. Караш си и чак се стреснах вчера през нощта. Поглеждам километража - 140 км/ч Все едно се движех с 50 км/ч. Колата няма да трепне няма да гледам за дупки и да шара по платното избягвайки дупки.Просто едно 6+ за пътя!п.п. Това се развива след Перник, но въпреки пътя между Перник и София, това се преживява
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    Е, там е работата, че си карал през нощта. Наистина, участъкът от магистралата след Перник е най-добрата българска магистрала като настилка, но е много кратък. А след това пътят става неоправдано тесен за супернатоварения дневен трафик. Впрочем, той не става, а си е пътят от време оно. Ако попаднеш в трафик, така ще си караш до Благоевград, ако изключим и летището на входа на едно от селата, ама по цялата отсечка трябва да си нащрек и за ченгета... Все пак, ако не бързаш и караш за удоволствие, наистина си е приятно пътуването.
    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

    Коментар


      #3
      Re: Очарование - София &lt;-&gt; Благоевград!

      BO написа:
      Колеги, много се плюе за нашите пътища из страната и с основание!Но аз май ще съм първия, който е наистина доволен от въпросния път между София и Благоевград.Мога да ви кажа наистина един прекрасен път!Направо удоволствие да караш по него. Има хиляди знаци пред 5 метра едва ли не. Направо се побъркваш пътя ли да гледаш или знаците. Абсолютно всичко си е означено!Настилката бих казал много добра. По-добра от тази на родните ни магистрали. Караш си и чак се стреснах вчера през нощта. Поглеждам километража - 140км/ч Все едно се движех с 50км/ч. Колата няма да трепне няма да гледам за дупки и да шара по платното избягвайки дупки.Просто едно 6+ за пътя!п.п. Това се развива след Перник, но въпреки пътя между Перник и София, това се преживява
      То точно този участък се предвижда да стане магистрала в бъдеще.За сега го водят автомобилен път и, до колкото помня, беше от Драгичево до Долна диканя, след което пътят става отново 1-класен.Иначе пишеш и за това как си излязал от София Павираните истории от околовръстното до края на Княжево не са най-добрата част на пътя до Благоевград, и определено доста ме изнервиха и двата пъти, когато съм слизал надолу.

      Коментар

      Working...
      X