Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Крома 2.0 Турбо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Крома 2.0 Турбо

    Дата на пройзводство:1991 г.Тип двигател:БензиновМощност:158 к.с.(113 KW)Скоростна кутия: ръчнаЦвят:Сив металикПробег:приблизително 240 000 км.Цена:1500 лв.Телефон за връзка:0899 895 112 Светльо.Особености:5 Врати ABS Ел. Огледала 4-Ел. Стъкла Застраховка Имобилайзер КлиматроникКожен салонЛети джанти - 6 бр.(еднакви)Серво управление Халогенни фарове Центр. заключванеГазова уретба (монтирана в италия)Стерео: Кенууд CD с 4 колони.Допълнителна информация:Външният вид е много добър,ходовата част е ремонтирана преди 2000 км.сменено е всичко което е било за смяна,вози много стегнато.накладките са сменени преди около 5000 км.Трябва да се ремонтира Турбото (в Унитех Варна ми искат 400 лв),дебитомера(150 лв.на Враня) е за смяна и моторчето за празен ход.Двигателя е добър (има компресия 10) замервана е март месец,щях да си я правя и затова съм се интересувал кое колко струва но ми дадоха служебен автомобил и 1 месец вече не го карам Фията,няма смисъл да ми седи пред блока.Ако се кара на газ дебитомера и моторчето може да се сменят когато иска човек,на газ не оказват никакво влиание,само ако се кара на бензин създават проблеми.Гърнетата съм ги сменил миналата година лятото,акумулатора е на 1 г,и 4 месеца още е в гаранция.Автокаското е до Юни.Гражданската е до края на годината.Винетка до края на годината.В колата има около 25 л.бензин,и около 45 л.газ.Прегледа е август.
    Прикачени файлове
    Fiat Croma 2.0 i. Turbo
Working...
X