Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЗАМЕНЯМ ЛАНЧА ЗА ФИАТ КРОМА 2,0 ТI

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ЗАМЕНЯМ ЛАНЧА ЗА ФИАТ КРОМА 2,0 ТI

    Заменям Ланча К -2,0 5 цил. - всички екстри без кожа, 1996г., изключително добра, за КРОМА 2,0 ТI, но не по-стара от 1994г. 0898 4552 37.

    #2
    За Fiat Croma 2000 16V последен модел 1996г с всички екстри без кожен салон навит ли си? Светло сив металик. С газова уредба!
    Италянските коли са като жените - само фасони и курвенски номера ти пратвят

    Коментар


      #3
      О’к, хайде да си ги видиме. 0898455237, звънни да се уточниме.

      Коментар


        #4
        Ето тук можете да видите снимки на колата. На снимките е малко мръсничка обаче...
        Прикачени файлове
        Италянските коли са като жените - само фасони и курвенски номера ти пратвят

        Коментар


          #5
          Жалко, че сделката се разсъхна от една страна, от друга жена ми е доволна - тя ненавиждамодела Крома, точно толкова, колкото аз го обичам- все пак това щеше да ми е четвъртата, но както тя (жена ми) дълбокомислено отбеляза - Ланча си е Ланча, така и аз се примирявам,макар че можеше да се споразумеем.

          Коментар


            #6
            HRISTO написа:
            Жалко, че сделката се разсъхна от една страна, от друга жена ми е доволна - тя ненавиждамодела Крома, точно толкова, колкото аз го обичам- все пак това щеше да ми е четвъртата, но както тя (жена ми) дълбокомислено отбеляза - Ланча си е Ланча, така и аз се примирявам,макар че можеше да се споразумеем.
            Дай да те уредиме с една дедра 2.0Тие ИНТЕГРАЛЕ обаче
            Браво 1.9JTD 2000г.

            Коментар


              #7
              Може би си струва, какво е твойто предложение, а и напиши ми нещоповече за твойта Ланча, макар и да си падам по по-голямите коли, знам лиможе да се измисли нещо?!

              Коментар


                #8
                HRISTO написа:
                Може би си струва, какво е твойто предложение, а и напиши ми нещоповече за твойта Ланча, макар и да си падам по по-голямите коли, знам лиможе да се измисли нещо?!
                Аз не съм се замислял за моята а за на един колега , но двете са еднакви само разлика в 4х4Иначе и двете са с всички икстри , демек каквото се сетиш + ел седалки
                Браво 1.9JTD 2000г.

                Коментар


                  #9
                  О,о 4х4не искам, турбото ми наресва, колко коня е?

                  Коментар


                    #10
                    HRISTO написа:
                    О,о 4х4не искам, турбото ми наресва, колко коня е?
                    Ами дай боже скоро да е 260-300кобили зависси обаче какво ще намеря на пазара в близко бъдеще иначе 100% над 200 е сегаИначе мойта е само с предно , но... е без климатик , някой преди мен го е свалил
                    Браво 1.9JTD 2000г.

                    Коментар

                    Working...
                    X