Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам ФИАТ БРАВО НА ЧАСТИ 1.6 16V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам ФИАТ БРАВО НА ЧАСТИ 1.6 16V

    Продава се на части лек удар отпред има почти всичко.Фиатката е запазена пращам части по еконт който желае иначе се намира в пловдив.Тел. за връзка: 0899/984383 мейл: vasko_pld@mail.bg изгодни цени.

    #2
    Re: продавам ФИАТ БРАВО НА ЧАСТИ 1.6 16V

    fiat-zastava написа:
    продава се на части лек удар отпред има почти всичко.Фиатката е запазена пращам части по еконт който желае иначе се намира в пловдив.Тел. за връска 0899984383 маил-vasko_pld@mail.bg изгодни цени.
    с какъв касетофон е (оригиналния) ??? ако е 4 канален имам интерес към него!!
    фиата си е фиат

    Коментар


      #3
      Лети джанти има ли?С гуми, без? Ако да, дай размер, снимки и цена.

      Коментар


        #4
        Също трябват ми и 2 външни дръжки.Запазени.цена ?

        Коментар


          #5
          част

          трябва ми ей това нещо от снимката!! ако го имаш кажи цена
          Прикачени файлове
          Толкова е лесно да поправяш другите. Толкова е трудно да поправяш себе си

          Коментар


            #6
            градски стартера ок ли е?кажи цена и ако ми оттърва да идвам да го отнасям
            Renault Laguna 1,9 dci 2002

            Коментар


              #7
              Търся си копче за ел. стъклото на дясната врата за същото браво става въпрос. Ако имаш такова пиши едно ЛС и ще се доразберем нещо

              Коментар


                #8
                Хайде качи снимки че е по лесно, а и се сещаме за повече неща мен ме Интересуват няколко работи: 1.Лостче за фарове и чистачки- състояние, цена и снимка по възможност 2.Капак на генератора(който е за оборотомера)- цена 3.Джантите- снимки мейла ми е gosho_777@abv.bg ако искаш там ги прати Мерси предварително
                Bravo TD100 98'- това в Гаража
                Brava TD100 96'- Мир на праха и...
                Bravo TD100 97'- новата придобивка на брат ми....
                Какво остана да ви кажа освен "Fiat Diesel Power Forever"

                Коментар

                Working...
                X