Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам: Паста за почистване на ръце

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам: Паста за почистване на ръце

    пастата е на опаковки от по 100 гр. и 1 кг.100 гр. - 0.90 лв.1 кг. - 3.90 лв.по немска формула,но се произвежда в България,по-качествена от другите български и чужди пастиЗа връзка - 0878/446-833 - ФилипКолега, темата е за бизнес обяви!Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    2 v 1 ли се казва или нещо от рода аз имам такава без пясък и съм много доволенмръсните ръце ги прави все едно масло не са пипали
    Fiat Brava
    Volkswagen Golf
    и тия три неща

    Коментар


      #3
      Да ви кажа аз се нуждая от такава паста, ама да е ефикасна, че се ровя по цял ден по двигателите. :D Ако продавача гарантира, че ще ми върши работа ще искам едик КГ. За проба и после доста за склада и колегите. :D Искам да задам един въпрос, как се казва тази паста?

      Коментар


        #4
        мойта е 2 в 1 или нещо от родаказва се така защотото 2 линийки от по 1 см. на 2-те ръце са достатъчни да ги измият хубаво.
        Fiat Brava
        Volkswagen Golf
        и тия три неща

        Коментар


          #5
          Откъде мога да се снабдя с нея или с някоя по-ефикасна? :D

          Коментар


            #6
            еми не знам пичдалече си, иначе бих ти взел, ама виж на колегата може да е същата,btw знаеш как хубаво мие плочки прави ги като нови
            Fiat Brava
            Volkswagen Golf
            и тия три неща

            Коментар


              #7
              qnisZ написа:
              Да ви кажа аз се нуждая от такава паста, ама да е ефикасна, че се ровя по цял ден по двигателите. :D Ако продавача гарантира, че ще ми върши работа ще искам едик КГ. За проба и после доста за склада и колегите. :D Искам да задам един въпрос, как се казва тази паста?
              Виж Сега пастата се казва 2x1 и е много ефикасна дори пове4е от тези дето ги рекламират или струват много паритази паста струва малкомалката туби4ка е 0.90лвголямата паста е 3.90лвпастата не съдаржа фулсвати и пясък,а садържа глицерин за омекотяване на кожата и за предотвъртяване на напукване на ръцетеако желаете да си купитесе обадете на Филип тел:0878446833 0885625031ако искате да пробвате преди да си купите имам отворена паста която може да я пробвате на момента и ако ви хареса как мие може да си купите на момента аз представител на тази паста кам Фирмата "Ариес козметикс

              Коментар


                #8
                qnisZ написа:
                Откъде мога да се снабдя с нея или с някоя по-ефикасна? :D
                наи-лесно можеш да се сдобиеш с тази паста е като званеш на тел 0885625031 или 0878446933 и само трябва да кажеш каде се намираш другото е моя грижае естествено трябва да кажеш и колко искаш

                Коментар

                Working...
                X