Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Болид на Рено от Формула 1 в БГ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Болид на Рено от Формула 1 в БГ

    Днес пред телефонната палата в София шатрата на ING събра над 100 души в обедните часове, които очакваха с нетърпение да видят болида R27 и да направят няколко обиколки на специалните електронни симулатори. Христос Кациос, мениджър продажби и бизнес развитие на ING и Николай Стойков, главен изпълнителен директор на ING България свалиха плаща, който покриваше болида и представиха колата. Пилотът от Формула 3000 Владимир Арабаджиев позира за снимка с болида, след което направи демонстрационно каране на един от симулаторите. Автомобилът на отбора ING Renault F1 ще остане в София до 22 април. След това колата ще премине през градовете Бургас, Варна, Русе, Велико Търново, Стара Загора и Пловдив.

    #2
    Ето го и във Варна:...а до симулаторите нямах шанс да стигна, щото като че ли от предната седмица със записване беше...народ, народ...

    Коментар


      #3
      Авео, къде е изложен болида във Варна?
      SEAT Leon Cupra 300
      Triumph Street Triple 765 R

      Коментар


        #4
        VooDoo написа:
        Авео, къде е изложен болида във Варна?
        На входа на Морската градина до пилоните...централният вход

        Коментар


          #5
          и аз бях ходил че го пипнах и някви ми бучаха там поне спомена ми останаснимки и аз имам бая ...и някви брошури пущахме там с една приятелка и нищо викам ще спечеля нещо ... тръцки
          Fiat Brava 1.6 16V 2001

          Не на войната по пътищата !
          http://media.causes.com/ribbon/478500

          Коментар

          Working...
          X