Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам джанти 14 цола за фиат Браво.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам джанти 14 цола за фиат Браво.

    Търся си джанти за бравито 14ки железни (ако има и лети до 120 лв. също става) . Ако някой има такива и ги продава да ми пише.

    #2
    Имам точно такива, но ще са в София не следващия ,а по-следващия weekend.Просто имах Брава, а сега съм с Пунто и не ми трябват.Доста са запазени и предполагам, че ще те устройват.Живея в Овча Купел-1.Цената е 70 лв за 4-те.Ако можеш да почакаш до 6-7 ноември пиши.Държа ги във Велинград защото там мазетата да по-сигурни от овче купелските.
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      Да имам интерес и даже ме устройват тези дати. Чакам да се свържеш с мен когато са при теб джантите. тел ми е 0888968263.

      Коментар


        #4
        Nino написа:
        Имам точно такива, но ще са в София не следващия ,а по-следващия weekend.Просто имах Брава, а сега съм с Пунто и не ми трябват.Доста са запазени и предполагам, че ще те устройват.Живея в Овча Купел-1.Цената е 70 лв за 4-те.Ако можеш да почакаш до 6-7 ноември пиши.Държа ги във Велинград защото там мазетата да по-сигурни от овче купелските.
        Здравей!Ако другия колега се е отказал от покупката, обади се моля те! Ще ги взема джантите!Ангел - 775131 или 0887/662035
        Bravo 1.8 GT - ама много върви това чудо!

        Коментар

        Working...
        X