Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спирачки въпросче - имам ли АБС

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спирачки въпросче - имам ли АБС

    изкам да попитам моя пунтовец 1,2 8v ELX 2000 година има или няма абс има някаде казват че има някаде не има си бушони ето една снимка ако може някои да каже нещо по тематаНеясно заглавиеМодераторски екип на fiat-bg.org
    Прикачени файлове
    Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

    #2
    ето и цветна снимка ако някои иска

    това е вече друго нещо
    Прикачени файлове
    Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

    Коментар


      #3
      от тези снимки не се вижда дали има или няма, по добре кажи дали имаш лампа която светва на контакт, и на пясък например като натиснеш дали хрупа педала на спирачката
      TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
      UNO 1.0 FIRE

      Коментар


        #4
        То може да има ама и да не работи. Може да е повреден и да е извадена лампата от таблото за да не свети.Набий колкото можеш котараците на хлъзгав път и ако те рита педала значи има. Ама карай по леко да не се хакнеш пък някъде. Дай на контакт и виж има ли лампа за АБС и дали изгасва след 2-3 сек.От снимката не може да се каже има ли или не.
        Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

        Коментар


          #5
          ами на таблото има лампа ама не свети ни като дам на контакт нито когато и да било иначе много добре спира каручето и незнам какво да мисля вече
          Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

          Коментар


            #6
            Застани до левия калник и снимай пространството между акумулатора и преградата под чистачите Пусни светкавицата по възможност! Ако искаш по-бърз отговор използвай "търсене". И тази тема съм я виждал поне 3-4 пъти.
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #7
              Ако е произведено след юни 2000г трябва да има АБС преди това е опция.
              Marea Weekend HLX Jtd 110

              oO(_)____////____(_)Oo

              Коментар


                #8
                моито е мисля че февруари 2000 год аз сащо има бушони и в отсега на двигателя и предпазителите ватре в копето или играят и друга роля
                Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

                Коментар


                  #9
                  На таблото си имам и аз лампа , но се разочаровах като разбрах ,че АБС нямам - таблото е сменяно заради прикачване на климатик :/
                  Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                  Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                  Коментар


                    #10
                    Това представлава самият АБС .На снимките ти не го виждам но и ти си виж под капака.Ако нямаш като това на снимката е 100% сигурно че си без АБС.
                    Прикачени файлове

                    Коментар

                    Working...
                    X