Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам на части МАРЕА КОМБИ 1.9ТД 97г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам на части МАРЕА КОМБИ 1.9ТД 97г.

    Продавам на части МАРЕА КОМБИ 1.9ТД 97г. колата е цяла с лети джанти 15-ки и с летни гуми тел.: 0898/756-445
    FIAT i ALFA

    #2
    Цена и снимки ако може на джантите?Както и цена за 2 копчета за ел стъклата.
    Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

    Коментар


      #3
      Аз джантите се се досещам кои са ами каажи цена.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Цена ако може на средната конзола с подлакътника.
        FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

        Коментар


          #5
          Geraka написа:
          Цена и снимки ако може на джантите?Както и цена за 2 копчета за ел стъклата.
          снимки не мога да кача не става а цената е 300 лв. с гуми двете копчета на шофиорската 20лв.
          FIAT i ALFA

          Коментар


            #6
            dani389 написа:
            Цена ако може на средната конзола с подлакътника.
            70 лв.
            FIAT i ALFA

            Коментар


              #7
              А за гумите нещо да кажеш...размер, марка, грайфер?И къде може да се видят ако са в София?
              Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

              Коментар


                #8
                интересува ме какво е таблото и какви парисъщо така и фаровете
                Bravo 1.9 TD 100 h.p.

                Коментар


                  #9
                  Geraka написа:
                  А за гумите нещо да кажеш...размер, марка, грайфер?И къде може да се видят ако са в София?
                  гумите са в добро сьстояние но най добре да се видят на място звьнни и ще ти обясна кьде можеш да ги видиш
                  FIAT i ALFA

                  Коментар


                    #10
                    цена за десен фар

                    Коментар


                      #11
                      BaCuJleB` написа:
                      интересува ме какво е таблото и какви парисъщо така и фаровете
                      имам и от белите километражи и от стандартните фаровете-продадени
                      FIAT i ALFA

                      Коментар


                        #12
                        А снимки може ли.
                        FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                        Коментар


                          #13
                          Търся часта заградена на снимката с червено, а и заден ляв светлоотразител.
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                            #14
                            milen ut__at написа:
                            BaCuJleB` написа:
                            интересува ме какво е таблото и какви парисъщо така и фаровете
                            имам и от белите километражи и от стандартните фаровете-продадени
                            имам предвид дали е с кръглите или с полукръговете на мен ми трябва да е с кръговете като този на снимката цвета не ме интересувакажи цена
                            Bravo 1.9 TD 100 h.p.

                            Коментар


                              #15
                              Машинката (моторчето) за задната чистачка Това ми трябва на мен. Цена? И за двата стопа цени ако кажеш Също така ме интересува отзад една пластмаса на прага - дясната.
                              Steliyan's Life!
                              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                              Коментар

                              Working...
                              X