Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

R.I.P "Svetlion"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    R.I.P "Svetlion"

    Супер свестен човек, когото страшно много уважавам. Не ми се иска да повярвам, че това е реалност. Боклуците които го направиха ТРЯБВА да си платят. Няма повече какво да кажа.R.I.P.
    Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
    Трезвен ТУК не пиша!
    Un Italiano Vero

    #2
    Адски ми е тъжно , че си отиде един такъв Човек, като "Svetlion". Той беше един голям добряк и веселяк, дори когато си имал тежък ден в който по някаква причина не ти е провървяло и си се чувствал зле, винаги ще намери начин да ти оправи настроението и ще ти даде сили да се бориш с несправедливостите, които ни заобикалят. Той беше много готин, обичаше много да пътува, както и да ходи по дискотеки, въобще беше по живота и живееше освободено, радваше се дори на най-малкото нещо, което му се случва, не ламтеше за пари, власт или слава. Никога не се оплакваше и не товареше приятелите си с проблемите, които има, въпреки че имаше пълното право да се оплаква.Любими неща с които ще го запомним "Svetlion" са както той се изразяваше "вехтите" коли, хубавите жени и хубавата музика, които той много обичаше. Любими му бяха групите Judas Priest, Pink Floyd, Uriah Heep, Deep Purple.....Може би най-голямата му страст бяха колите, ето и няколко снимки на "Svetlion" и неговите FIAT-и:С Fiat 1500, първия му Fiat. С Uno-то, и с големия FIAT 125pR.I.P "Svetlion"Завинаги един от нас.
    Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
    Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
    Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
    Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

    Търси се..

    Коментар


      #3
      R.i.P
      Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
      Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
      Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

      Коментар


        #4
        Погребението ще е утре от 11.00 ч. на гробището в "Бакърена фабрика".
        Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
        Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
        Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
        Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

        Търси се..

        Коментар


          #5
          Светльо беше много ведър и дружелюбен човек с невероятна страст към "двата такта". Мир на праха му.

          Коментар


            #6
            FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

            Коментар


              #7
              мир на праха му...някой би ли споделил какво се е случило точно...автомобилна злополука или?
              Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
              BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
              BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

              Коментар


                #8
                Колега, човекът си е отишъл и не е мястото тук да го обсъждаме.Хората които са го познавали си казаха мнението за него ...Модераторски екип на fiat-bg.org

                Коментар


                  #9
                  Пак цензура тук, но все пак: http://forum.2tpower.com/viewtopic.php?t=395И все пак какъвто и да е един човек според мен не е това начина, поне не е правилният начин!!!Почивай в МИР Svetlion.

                  Коментар


                    #10
                    Точно на този среща от снимката на Пешо бях и аз!Прекрасен човек беше, дано виновните си получат заслуженото!
                    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                    Коментар


                      #11
                      Още не мога да повярвам, че го няма чичето/така му викахме доста хора от квартала/беше добряк, на мравката правеше път Почивай в мир приятелю
                      Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
                      Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
                      Ventura garage

                      Коментар


                        #12
                        Познавах го от лада клуба. Много кротък и тих човек. Радваше се на малките неща от живота и винаги гледаше да помогне на приятелите си.Вярно, че беше малко калпазанин, но определено не заслужаваше такъв край.Който го познаваше го е отценил, който не го е познавал наистина е изгубил.Обикаляше по всички авто клубове и форуми.Почивай в мир Svetlion.
                        Bravo JTD 105 '98

                        Коментар


                          #13
                          жалко за човекавиждал съм го на една сбирка при Сточна гара преди още да си взема фиата.Бог да го прости!
                          Тойота Приус

                          Коментар

                          Working...
                          X