Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Релета за управление на ел.стъклата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Релета за управление на ел.стъклата

    Имам голям проблем!Четирите релета за управлението на ел.стъклата са за смяна,но не мога да открия такива-Siemens V23072-C1061-A303!Отпоих ги от платката,но мисля ,че не могат да се отворят и да се почистят ,ако имат нагар!Незнам какво да правя!Питах в Конрад-нямат такива,нито аналози!Чудя се дали да взема втора употреба от някоя морга-искат ми 25 лв.?!Проблема е ,че и те не се знае колко ще изкарат!Някакви идеи?
    Fiat Croma 1.9 MultiJet 120 hp

    #2
    стават от тези които седят около бушонитена едните има 2 крачета с номер 87 и 87,а на теб ти трябват с 87 и 87а

    Коментар


      #3
      pugsy написа:
      стават от тези които седят около бушонитена едните има 2 крачета с номер 87 и 87,а на теб ти трябват с 87 и 87а
      Моите са с 5 крачета!
      Fiat Croma 1.9 MultiJet 120 hp

      Коментар


        #4
        махни едно и погледни за какво ти пишаи те са с 5 НО на 2 от тях пише 87 и 87а,защото има и 87-87 които не ти вършат работа

        Коментар


          #5
          pugsy написа:
          махни едно и погледни за какво ти пишаи те са с 5 НО на 2 от тях пише 87 и 87а,защото има и 87-87 които не ти вършат работа
          Ok!Тези които ще използвам с какви ще заменя,ако става това дето си написал?И на мен ми трябват 4!
          Fiat Croma 1.9 MultiJet 120 hp

          Коментар

          Working...
          X