Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Влекач спечели GSM

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Влекач спечели GSM

    Колеги, вчера направо се разбих от кеф.Та значи кръстникът ми е така да се каже навътре с шофьорството - има абсолютно всички категории В момента е шеф на авто парка в една от големите български компании.Та какво се разиграва вчера :Стоим си ние и нещо тема за камиони, коли, двигатели и.т.н.И на масата има един човек с едно Ауди А4 2.5 TDI 150 к.с И се заприказвахме и настана един спор. Как един влекач (МАН) ще дръпне Аудито на старт - имаше около 40м разстояние - което прави грубо до към 70 км/ч.И се хванаха на бас - залога - един GSM Алкател Та застават след 3 часа спорове на старта въпросното Ауди и въпросния влекач (естествено без ремаркето)И познайте. Кат се даде старта, този влекаш кат му засвириха двете турбини, като му удариха един къч в задницата и Аудито скромно и тъпо изостана.Старта беше спечелен най-убедително от влекача Дори аз си познавам квъсника, и знам колко ги разбира нещата, ама някак си не ми се вярваше, че ще дръпне колата макар и до към 70 км/ч. То влекача си е ограничен и да го мачкаш повече от 80 км/ч не може да вдигне Та така, да знаете, не се връзвайте на такъв старт, освен ако не сте с някое Интеграле със сликове и всекви такива чудеса. Просто старта на това 12 тонно чудо наистина е убийствен п.п.: В последствие видях как се прави "дрифт" с влекач
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    Що не направи клип,това си е ебати шоуто Малко ми е трудно да го повярвам.
    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

    Коментар


      #3
      Ама що не пускате покани за такива събития бе, хора.... малееееее Заменям ФИАТ Брава 1.9 JTD ’99г., за влекач, може и без ремарке.

      Коментар


        #4
        А, знаете ли читав тролей как дърпа? Преди няколко години един направо ми еб@ м@йката на старт...
        Alfa 159 SW 2.4 Ti
        Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
        "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

        Коментар


          #5
          КОЛЕГА !!!как не те е срам да разказваш и да НЯМА клип !!!!направете реванш и да снимаш !!!

          Коментар


            #6
            Преди около година на една писта край Ямбол (между Ямбол и Елхово) един влекач им беше разказал играта на всички "бегачки".Имаше и клипчета някъде из нета,ама не знам къде точно.

            Fiat Brava SX 1.4 12V 1997

            Коментар


              #7
              tyson написа:
              Що не направи клип,това си е ебати шоуто Малко ми е трудно да го повярвам.
              Няма нищо трудно за вярване.На мен ми се случи веднъж да ме настигне един влекач по Шипка.Само в завоите му бягах и след завой веднага беше зад мен.Масата му мисля не е 12 тона без полуремаркето,а около 7-8 тона.С тези двигатели от по 12000 куб/см и 400 + конски сили за какво говорим изобщо.
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #8
                бе като ги гледам и с ремаркета как варят нищо чудно няма в тази случка
                FIAT ili FERRARI se tam
                FIAT UNO 1.0 i.e fire 45 h/p
                FIAT BRAVO 1.6 16v 103 h/p
                FIAT BRAVO II 1.9 multijet 16v 150 h/p

                Коментар

                Working...
                X