Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем ABS реле ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем ABS реле ???

    Здравейте, кажете моля какво да правя рових но не намерих отговор във форума. проблема е следният:слагаме бушона на абс варта 3-5 дни и почва да жужи релето точно под бушоните махам бушона за абс карам си без абс и след 1 седмица слагам бушона пак карам 3-5 дни и пак саштото , четох тук във форума че може да е няка пластина във релето и нямало оправия, а ново реле което е 300-500 лв. ?? Кажете мнение.Ходих на майстор за други неща казах му да види абс той хванал най-вероятно и сложил само бушона и кара след ремонта около 1 седмица и пак старата песен, а сигурно си ми взе 50 лв., че ми е сложил бушона . Кажете моля ако някой е имал такав проблем за да знам реле ли е какво е и какво трявба да се сменя. Като съм без абс и карене продължително време и при спиране предните дискове много стържат, а накладките са като нови, а със абс го нямам тоя проблем затова искам и да го оправя.Благодаря предварително.

    #2
    Колега свети ли ти индикацията на ABS-а ? Ако свети най-вероятно може би нещо по датчиците не е като хората (ако е пипано ) има си разстояния от датчика до зъбчатката за ABS-a . Другото е не само задните цилиндърчета блокират предните също , но много рядко . И ако е блокирало да стърже накладката в диска . За друго не се сещам .
    Marea Weekende TD100

    Коментар


      #3
      въпросът е, че като не работи известно време и сложа бушона си карам без проблем просто като не работи АБС се получава това старжене. А както вече споменах абс спира да работи, като почне да вие релето или цялата блокова система на абс издава някакъв звук като на перка все едно върти.

      Коментар

      Working...
      X