Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам 4бр джанти 13" с добри гуми и оригинални тасов

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам 4бр джанти 13" с добри гуми и оригинални тасов

    Качих Пунтака на 14" и сега има 4 бр. излишни 13 цолови джанти с гуми.Джантите са идеални - даже балансирани - както съм ги свалил от колата - стандартни 13 цола, 4Х98, други параметри на знам, ама са си оригиналните на Пунто 1. Гуми - ако не се лъжа бяха Континентал, с доста хляб в тях - 1 година ги караме (ама само около 2к километра е минала колата) - с тях я купих. Според мен могат да изкарат поне 10-15 хиляди преди са станат за смяна - поне 5-6мм им е протектора, ама ще го премеря довечера по-точно. Размер на гумите - 155/70/13Тасове - оригинални фиатски - държат ги болтовете, само единия е по-надраскан, 3-те са отлични. Едно пръсване на всички със спрейче и са чисто нови.Цената - 170 лв. гумите с джантите + 20 лв. за тасовете. Естествено подлежи на коментар!Тасовете не ги продавам отделно, поне докато не продам гумите - не ме натискайте само за тях.За региона около Хасково (Пловдив, Стара Загора, Кърджали - ще направим една среща на средата на пътя), за София - мога да ги доставя по служебния камион до нашата база в София, а купувача да си ги вземе от там, за останалите региони - куриер.Снимки качвам как стояха на колата, довечера ще снимам гумите в мазето - грайфер, ДОТ и др, както и тасовете.Очаквайте още снимки!За контакти - ЛС или тел.: 0889/322-781
    Прикачени файлове
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    #2
    Ето снимки:
    Прикачени файлове
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #3
      Още...Марката на гумите не е Континентал -а Спортива, пише Made in EUROPE...
      Прикачени файлове
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар


        #4
        Айде на гуметата и джантетата...
        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

        Коментар

        Working...
        X