Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имам само едно дистанционно искам второ!Как?Къде?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Имам само едно дистанционно искам второ!Как?Къде?

    Имам само 1 дистанционно и искам да си направя второ.Как става номера?Алармата не знам каква е.Дистанционното е GT:Ако има някой който се занимава с такива работи в Пловдив направо утивам при него!
    Прикачени файлове

    #2
    Re: Имам само едно дистанционно искам второ!Как?Къде?

    npace написа:
    Имам само 1 дистанционно и искам да си направя второ.Как става номера?Алармата не знам каква е.Дистанционното е GT:Ако има някой който се занимава с такива работи в Пловдив направо утивам при него!
    Няма да намериш никъде.Не хаби време и нерви.Слагай нова аларма!!!!
    Fiat Bravo 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      Вярно че не е в Пловдив, но може все пак да направиш запитване тук: http://sts.911.bg/a2/firm.asp?id=2666Може да те насочат нещо ...На мен са ми правили дубликат на дистанционно...Успех!
      My car is the best :P
      Fiat Tempra SW 1.9 TD

      http://moskvich-bg.org/phorum-5.2.6a/index.php?5

      Коментар


        #4
        иди на Кукленско до Бош-а, там има един магазина лъскав за авто-аудио и аларми.там ще ти прочетат дистанционното и ще ти дадат ново, но ще трябва и дда се програмира в колата (около 3 до 5 лв. за 2 минути работа)

        Коментар


          #5
          Правят дубликати, но знам къде в Русе, за Пловдив, освен да ги питам тия тука дали имат възможнодт да питат фирмата в София, която дефакто програмира дистанционните, защото трябва да ти прочетат кода на това което имаш.
          Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

          Коментар


            #6
            u_bo написа:
            иди на Кукленско до Бош-а, там има един магазина лъскав за авто-аудио и аларми.там ще ти прочетат дистанционното и ще ти дадат ново, но ще трябва и дда се програмира в колата (около 3 до 5 лв. за 2 минути работа)
            Да имаш случайно някакви точни координати?Фирмата как се казва,телефон?Кой да търся там?И други днес ми казаха че било най добре нова аларма но все пак излиза доста по евтино само едно ново дистанционно нали!?

            Коментар


              #7
              npace написа:
              u_bo написа:
              иди на Кукленско до Бош-а, там има един магазина лъскав за авто-аудио и аларми.там ще ти прочетат дистанционното и ще ти дадат ново, но ще трябва и дда се програмира в колата (около 3 до 5 лв. за 2 минути работа)
              Да имаш случайно някакви точни координати?Фирмата как се казва,телефон?Кой да търся там?И други днес ми казаха че било най добре нова аларма но все пак излиза доста по евтино само едно ново дистанционно нали!?
              Кукленско шосе .. между 9-ти номер и 11-ти номер
              Прикачени файлове

              Коментар


                #8
                Благодаря ти при първа възможност и свободно време ще ида!

                Коментар

                Working...
                X