Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тресе ми бравото

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тресе ми бравото

    Имам проблем на празни обороти от време на време ми тресе колата, някой знае ли на какво може да се дължи това?

    #2
    Дай повече инфо- бенз. дизел.
    Fiat Uno 1000 Fire- Fiat Tipo 1.4- Tempra 1.4 i.e. -Bravo-1.6 16v-Мареа-1.9JTD-.Lybra 1.9JTD-Старата любав Мареа-1.9 JTD Fiat Stilo 1.9 jtd MW-powered by Emzo

    Коментар


      #3
      Свещите смени и тогава ще видим.Като подаваш газ рязко ако притриса по осезаемо значи някои цилиндър не работи както трябва.А ако направо патка значи работи на 2 цилиндъра :D .Може и тампон на двигателя , може и много други работи.Кажи нещо повече

      Коментар


        #4
        може и дюзи бе пак като успяваш да запалишшшш)))))
        Fiat Brava 1.6 16V 2001

        Не на войната по пътищата !
        http://media.causes.com/ribbon/478500

        Коментар


          #5
          То остава да не може да запали и вече проблемите може да са поне 10

          Коментар


            #6
            бензин е бравото.тресе като съм на място и забелязах че стрелката на оборотите леко мърда като затресе.не е постоянно а на 2-3 минути и само на празен ход поне тогава се усеща

            Коментар


              #7
              елкон
              Fiat Brava 1.6 16V 2001

              Не на войната по пътищата !
              http://media.causes.com/ribbon/478500

              Коментар


                #8
                ???????????

                Коментар


                  #9
                  Я пробвай да спреш всички консуматори, фарове, чистачки cd отопление на задното стъкло и виж дали се намаля тресенето.
                  Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                  Коментар


                    #10
                    абре кои мотор бре, бензиново било те са 5 мотора ако е 1.6 при повечето от тях е хронично и не се знае от къде е.
                    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                    Коментар


                      #11
                      kerrirose написа:
                      бензин е бравото.тресе като съм на място и забелязах че стрелката на оборотите леко мърда като затресе.не е постоянно а на 2-3 минути и само на празен ход поне тогава се усеща
                      Колега на 90% съм сигурен че това претрисане на празен ход за 2-3 минути е когато ти се пуска перката на радиатора. Нормално е не се панирай. И аз се шашках в началото. :D
                      Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                      Коментар


                        #12
                        1,6 е да и аз си мислех че е от перката ама тресе преди да се е включила.и дори преди да е загряла

                        Коментар


                          #13
                          ivan_dmx написа:
                          елкон
                          Какво е Елкон???
                          http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                          Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                          FIAT БРАВО 1.2 16v
                          ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                          FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                          Коментар


                            #14
                            Скращение: ЕЛектронен КОНтрол! Или с други думи съвременното значение вече е "компютърна диагностика"!

                            Коментар


                              #15
                              според мен са ти ниски оборотите....отиди на сервиз да ти ги реголират..щом го прави на празен ход може и това да е...един приятел кара едно джипче митсубишии и на него му бяха много нсики оборотите и тресеше много стабилно
                              Продавам трабант с цвят бананова кора с лек удар от валяк... Ако ви няма мога да ви го пусна под вратата... :D

                              Коментар

                              Working...
                              X